АГРОПРАВО

Огляд світового ринку засобів захисту рослин за 2023 рік і прогноз на 2024 — журнал Пропозиція

У звіті, підготовленому аналітичною компанією AgbioInvestor (Велика Британія), містяться дані щодо розвитку світового ринку засобів захисту рослин у 2023 році. Попередній аналіз AgbioInvestor показує, що світовий ринок агрохімікатів зріс на 0,1% у 2023 році та в середньому на 4,9 %…

Читати далі

Стратегічні вигоди органічного виробництва. На чому зосередитись фермеру

Українському аграрію не завжди вдається отримати надбавку до ціни за вирощену органічну продукцію. Маржа може складати від 0 до 50%. Але якщо розглядати перспективи найближчого майбутнього, то органічна продукція, зважаючи на вуглецеві ланцюги та викиди парникових газів на одиницю продукції,…

Читати далі

Новинки гібридів соняшнику компанії «Сингента» — журнал Пропозиція

Соняшник — основна олійна культура в Україні. Нині він вирощується не лише на півдні та сході нашої країни, а по всій її території. Посівні площі у 2023 р. в Україні становили 5 млн га, а валовий збір — майже 12…

Читати далі
Займы онлайн без процентов

Займы онлайн без процентов

Любой заемщик, который собирается оформить кредитный договор, старается найти такое предложение, где проценты по займу были бы минимальные или вообще отсутствовали. Возможен ли такой вариант и что следует учитывать в этом случае? Преимущества и недостатки займов без процентов Среди основных…

Читати далі

Нетипова посівна-2024: попри зниження затратної частини

Уже в чотирьох областях України аграрії вийшли в поле, сіють ярі зернові та зернобобові. І хоча у кожному сезоні є свої нюанси, цьогорічна посівна має абсолютно нетипову динаміку щодо вартості. За попередніми оцінками експертів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», витрати…

Читати далі

Підтверджена ефективність — журнал Пропозиція

Влітку 2023 року на базі Білоцерківської R&D станції та Вінницької дослідної станції компанії Syngenta було започатковано нову освітню програму для сільгоспвиробників Syngenta Training Center (STC), де було представлено дослідження та ефективні рішення вирощування пшениці, ячменю, жита, соняшнику, кукурудзи й гречки.…

Читати далі

Завдання на сезон — експортувати 50 млн т зерна. Логістика працює, питання у вартості

Очікується, що експорт зернових та олійних нинішнього року становитиме близько 50 млн т. І це завдання цілком здійсненне за використання портів Великої Одеси та всіх альтернативних логістичних шляхів. Але чи вигідно це буде аграріям, зважаючи на низькі світові ціни та…

Читати далі

Залишки зернових досить високі, але прибуток все ще можливий

На пшеничному ринку експерти очікують стабільний ціновий тренд, тоді як по кукурудзі можливе зниження. Втім, передумов для суттєвого обвалу ринку чи значних коливань немає. Кукурудза: обвалу не прогнозується Опубліковані 12 січня звіти USDA показали більші за очікувані квартальні та перехідні…

Читати далі

Заливаємо медом Європу «багато і дешево». Чи змінить галузь стратегію експорту

Європейський Союз задля підтримки України два роки поспіль скасовує мита і квоти на український експорт, зокрема на мед. Учасники ринку згадують про турбулентність 2022 року, але поступово ринок вирівнявся. Скасування мит, на переконання співзасновника бренду «Медові Брати» Дмитра Кушніра, створило…

Читати далі

Аграрії відходять від традиційного обробітку ґрунту

Українські агровиробники у 2023 році продовжили курс на зміну способу обробітку ґрунту, відмовляючись від оранки на користь мінімального обробітку та глибокого розпушування. Про це свідчать дані дослідження асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ). Олег Хоменко, генеральний директор УКАБ Мінімальний обробіток…

Читати далі

Результати дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні» — журнал Пропозиція

Sayenko Kharenko презентує результати опитування керівників і власників середнього і великого бізнесу в Україні «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні». Це дослідження зроблене Sayenko Kharenko, спільно з SK Security та Європейською Бізнес Асоціацією (ЄБА), за підтримки АПКБУ, ASIS Ukraine та…

Читати далі

Гроші люблять тишу, а інвесторам потрібні гарантії. Чи можливо залучити інвестиційний капітал у країну, де триває війна

Головна перепона для залучення інвестицій в український бізнес — безпекові ризики. Всі макроекономічні моделі базуються на припущенні, коли завершаться бойові дії. Тобто діє класична модель очікування: спочатку — завершення бойових дій, а потім — відновлення. Але бізнес не може чекати,…

Читати далі