Колір спецодягу від Anvigroup – як вибрати

Є прямі обов’язки роботодавця: забезпечити висвітлення, наявність інструментів, спеціального одягу, але досвідчений керівник не забуде і про квіти одягу співробітників. Працівники бачать один одного кожен день, а колір – перше, що створює емоції.

Для спеціального одягу Anvigroup.ua використовують не так багато квітів, але є з чого вибрати. Деякі кольори універсальні, а деякі закріплені за певними професіями і навіть вказані в нормативних документах.

чорний

Ми звикли, що співробітники силових структур і охоронці одягаються в чорний, і асоціюємо цей колір з захистом і безопасност ма. Вважається, що сам вид охоронця запобігає порушення поряд ка.

Крім того, чорна тканина практична: на ній не видно плям і пилу, а значить, одяг можна прати рідше, і вона прослужить довше.

Чорний комбінують з червоним, бордовим і жовтими квітами, іноді додають світло-сірий.

Приклад: утеплена куртка «Сибір».

У чорному кольорі виглядає офіційно, але не строго. Капюшон відстібається і регулюється, а від холоду захищає шар синтепону.

Темно синій

Синій – холодний і спокійний колір. Так одягаються робочі на виробництві, щоб розмірено робити свою роботу. Головне достоїнство цього кольору – він нейтральний і не приваблює зайвої уваги. Темно-синій колір налаштовує на робочий лад.

На відміну від чорного, синій не такий офіційний і добре комбінується з яскравими кольорами: білим, жовтим, помаранчевим. На синьому тлі вони здаються яскравіше.

Приклад: утеплена куртка «ІТП». Оптимальний варіант для будь-якої посади на виробництві.

червоний

Червона спецодяг – яскрава пляма на тлі будь-якого об’єкта. Тому для безпеки її використовують на будівництві, під час

зимових польових робіт і т.д. Цей колір притягує погляди, адже червоним виділяють попереджувальні написи і знаки.

У червоному працівників видно вдень навіть без світловідбивних смуг. Такий колір комбінують з білим або чорним: це класичні поєднання, приємні для ока.

Приклад: зимовий костюм «Граніт». Це тепла куртка і напівкомбінезон, популярні серед монтажників та інженерів.

помаранчевий

Помаранчевий – колір енергії та активності, в спецодязі цей колір вважається сигнальним.

Помаранчевий потрібен, щоб бачити людину в темряві: він добре відбиває світло сам по собі, також в такий спецодязі передбачаються світловідбиваючі деталі. Цей колір використовують на майданчиках, де постійно рухається транспорт (аеропорти, вокзали, порти, траси і будівництва).

Часто можна побачити дорожніх робітників в спецодязі помаранчевого кольору.

Приклад: зимовий костюм для дорожніх робіт «Дорожник-3».

Зелену спецодяг використовують на виробництвах і в майстернях. Тут люди роблять важку монотонну роботу і потребують позитивних емоціях.

Зелений колір викликає довіру, тому співробітники будівельних магазинів і монтажники часто носять зелене вбрання. Для співробітників ЖКГ та озеленювачів також зазвичай передбачається спецодяг зеленого кольору.

Костюми зеленого кольору комбінують з білим, чорним, жовтим і іншими відтінками.

Іноді зеленої роблять сигнальну спецодяг, вибираючи для неї яскраві «кислотні» відтінки.

Приклад: утеплена куртка «Скандинавія».

Василь

Цей насичений колір звертає на себе увагу, але не дратує.

Спецодяг такого кольору використовують майже у всіх галузях: її носять співробітники швидкої допомоги, монтажники, будівельники, сантехніки і т.д.

Волошковий часто комбінують з темно-синім, щоб виглядало естетично і не помітно.

Приклад: Костюм утеплений «ГазП-Зима».

Сірий робить працівника непомітним і потрібен, щоб не привертати зайвої уваги в тісному приміщенні або при великому скупченні людей. Сіру спецодяг носять як комірники і підсобні робітники, так і керівники.

На сірому пил і бруд не видно, тому такий одяг стирається рідше і служить довше.

Приклад: Костюм зимовий «Перфект Зима». Презентабельний і стильний, рекомендований для керівників та інженерно-технічного складу.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *