МАЙСТЕРНЯ

Гарбузи: вільна ніша та шанс на виживання для малих аграріїв

Прибуток від продажу насіння можуть отримати навіть невеликі господарства, попит і ціни стабільні, а продукцію можна реалізовувати поштою. Урожай гарбузів цього року був сприятливим через стабільні погодні умови в основних регіонах вирощування — на Закарпатті, у західних та південних регіонах…

Читати далі

Рентабельність на рівні 20%: просо — це все ж страхова культура чи для заробітку?

Площі посіву проса досить різняться за роками, адже для аграріїв культура є переважно страховою. Про це в коментарі AgroPortal.ua зазначає заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» з наукової роботи, член-кореспондент  НААН Олександр

Читати далі

Площі під коріандром збільшилися у 3 рази: це мінус чи плюс для аграріїв?

Щоб диверсифікувати ризики та підвищити прибутковість, українські аграрії вишукують різні варіанти, зокрема розширюють асортимент культур. Саме тому в країні збільшуються посівні площі під коріандром. За інформацією асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», 2023 року під коріандром було зайнято 1,8 тис. га,…

Читати далі

Зробити найзатратніший овоч доступним: як фермери вирощують і популяризують батат

Фермери з Дніпра Данило та Олександр стали одними з перших в Україні, хто почав вирощувати батат у промислових масштабах. Вони зазначають, що спочатку стикнулися з багатьма труднощами, адже батат — досить вибаглива культура. Однак завдяки наполегливості та отриманим знанням їм…

Читати далі

Фермерство на крохмалі: як картоплярі об’єднуються навколо переробника

Торік Україна стала дев’ятим найбільшим у світі експортером крохмалю, продавши на іноземні ринки більше 10 тис. т продукції. Лідерство з вирощування картоплі впевнено тримають три області — Вінницька, Житомирська та Львівська, які сукупно мають 23% від усіх засаджених картоплею посівних…

Читати далі
Незамінна сила гідравліки: Все, що вам потрібно знати про гідравлічні мотори

Незамінна сила гідравліки: Все, що вам потрібно знати про гідравлічні мотори

Гідравлічні мотори – це важливий елемент сучасних гідросистем, які знаходять застосування у найрізноманітніших сферах, від важкої промисловості до малої автоматизації. Ці мотори перетворюють гідравлічну енергію рідини в механічну роботу, що дозволяє виконувати різноманітні завдання, такі як підйом вантажів, обертання валів…

Читати далі

У вмілого пасічника меду завжди буде вдосталь. Як родина на Київщині розвиває солодкий бізнес

вдосталь. Як родина на Київщині розвиває солодкий бізнес /> Проєкт OK HONEY для Олени Коваленко був мрією, яку вона довго не наважувалась втілити, і саме війна спонукала її не чекати далі. Складнощів на цьому шляху було не мало, починаючи від…

Читати далі
Как без хлопот можно получить пожарную сертификацию на свою продукцию?

Как без хлопот можно получить пожарную сертификацию на свою продукцию?

Важность пожарной сертификации В России пожарная сертификация является обязательным требованием для многих видов продукции. Это связано с тем, что безопасность потребителей и предотвращение пожаров являются приоритетными задачами государства. Наличие пожарного сертификата подтверждает, что продукция соответствует установленным нормам и стандартам, а…

Читати далі
Як вибрати надійного хостинг-провайдера: Розбір основних критеріїв

Як вибрати надійного хостинг-провайдера: Розбір основних критеріїв

Вибір хостинг-провайдера є критичним кроком на шляху до успішного запуску вашого веб-сайту. Надійний хостинг забезпечує стабільність, швидкість та безпеку вашого ресурсу, а також допомагає уникнути технічних проблем. У цій статті ми розглянемо основні критерії, які слід враховувати при виборі хостинг-провайдера,…

Читати далі

Як не прогоріти на полуниці та збирати стабільний урожай? Кейс поліських ягідників

Джерело фото: AgroPortal.ua Найбільші проблеми ягідників цього сезону — приморозки та низька ціна — не торкнулися ФГ «Гарден Біо», яке обробляє поля у селі Маща Рівненської області. Коли були мінусові температури — накривали полуницю агроволокном. Щодо вартості у господарстві теж…

Читати далі
Розвиток агронавігації

Історія та перспективи розвитку агронавігації

У світі сільськогосподарської промисловості технологічний прогрес не зупиняється, а одним з найбільш вражаючих досягнень в останні десятиліття є розвиток агронавігації. Від простих методів орієнтування на землі до високоточних систем, що використовують супутникові технології, ця галузь дала неймовірні переваги для сільськогосподарських…

Читати далі

Зберегти і примножити. На Галичині збирають новий врожай ружі та розширюють плантацію

На Львівщині цвіте чайна троянда, тому на крафтовій сироварні «Гарбузовий рай», що у селі Мильчиці, стартував сезон тертої ружі — перші літри автентичного галицького продукту вже готові до споживання. Примітка. Терта ружа — це конфітюр із троянди сорту Rosa rugosa…

Читати далі