Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Активний попит підтримує ціни на рослинні олії на високому рівні | ► КОППСТ

Активний попит підтримує ціни на рослинні олії на високому рівні

Рішення китайської влади обмежити закупівлю товарів із США підтримало світові ціни на рослинні олії, оскільки після зменшення імпорту рослинних олій із США Китай активізує їх закупівлю в інших країнах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на graintrade.com.ua.

Індонезія з 1 червня збільшила експортне мито на сиру пальмову олію на 5 $/т до 55 $/т, щоб підтримати мандат В30 на виробництво біодизельного пального. При цьому Малайзія знизила експортне мито до нуля, щоб підтримати власних виробників на тлі скорочення поставок до Індії.

Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії минулого тижня виросли на 5,8% до двомісячного максимуму, проте в понеділок знизилися на 0,5% до 2280 рінггитів/т або 528,08 $/т, навіть попри збільшення експорту у травні в порівнянні з квітнем на 7-8%.

Ф’ючерси на соєву олію в Чикаго на початку сесії виросли до 611 $/т, проте після новин з Китаю впали на 2,3%, але пізніше відновилися до 608 $/т, зафіксувавши денне зростання на рівні 0,6%. Ціни підтримали дані про обсяг переробки сої в США у квітні в межах 5 млн т, що хоча й поступається показнику березня, проте значно перевищує експертні очікування.

Ціни пропозицій аргентинської соєвої олії поступово виросли до 640 $/т FOB Paranagua, хоча попит на неї низький.

Ціни пропозицій української соняшникової олії виросли до 750-760 $/т FOB для поставок у липні-серпні, тоді як російська олія подорожчала до 740-745 $/т FOB.
В поточному сезоні станом на 1 травня Україна збільшила експорт рослинних олій в порівнянні з відповідним періодом 2018/19 МР на 10%, а експорт шротів – на 11%. Основними покупцями вітчизняної соняшникової олії стали країни ЄС (з часткою 32,3% в загальному обсязі експорту), Індія – 28,7% або 1,3 млн т, та Китай – 13,7% або 0,62 млн т.

Російські порти у травні відвантажили 217,3 тис т соняшникової олії, що на 7% перевищує показник травня 2019 р. Основними покупцями російської олії у травні стали Туреччина, Іран, Китай, Саудівська Аравія, Єгипет та Ліван.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *