В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 15 по 21 листопада. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.
Внутрішній ринок
Подальше завершення збору кукурудзи та ситуація на експортному ринку чинили тиск на культуру і ціни перебували у вузькому діапазоні. Незважаючи на достатню пропозицію, деякі виробники утримувалися від продажу, сподіваючись на підвищення цін в майбутньому. «Ринок продовольчої пшениці характеризувався певним тиском на ціни, спричиненим ситуацією на експортних ринках та зниженням попиту на борошно. Також послаблення цін прослідковувалося і на фуражне зерно, оскільки багато підприємств, що виробляють комбікорми, мали достатні запаси пшениці, тому не поспішали підвищувати свої ціни. Щодо олійних, зокрема соняшника, динаміка цін тісно пов’язана з ситуацією на експортному ринку соняшникової олії та політикою продажу сировини аграріями. Незважаючи на спроби знизити ціни для стимулювання продажів, фактичне зниження цін було незначним», – зазначають аналітики УУБ. Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.
Зовнішній ринок
У четвер, 21 листопада, ф’ючерси СВОТ на пшеницю впали вперше за п’ять сесій, у той час, як кукурудза та соєві боби також ослабли, що стало результатом очікувань збільшення врожаю в основних виробничих регіонах «Ціни пшениці на Чиказькій біржі спочатку зросли внаслідок інформації про запуск країною-терористом міжконтинентальної балістичної ракети по Україні. Це викликало побоювання щодо подальшого розвитку конфлікту, однак нічний приріст знизився і перетворився на зниження протягом дня. Підвищення пшениці цього тижня було пов’язане зі зростанням напруженості в Чорноморському регіоні та занепокоєнням, що це може вплинути на постачання зерна», – додають аналітики УУБ. Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».
Джерело: propozitsiya.com