Захищати посіви необхідно розпочинати якомога раніше. Адже в період проростання культурних рослин поле має бути чистим від бур’янів. А нестача вологи, світла та елементів живлення, які бур’яни споживають на ранніх етапах росту і розвитку культур, може стати реальною причиною недобору врожаю у майбутньому. Про це пише propozitsiya.com.
Щоб цього не сталося, фахівці «UKRAVIT» рекомендують неодмінно включити в технологію вирощування ґрунтові та післясходові гербіциди. Вони забезпечать культурам безконкурентне середовище й створять оптимальні умови для формування високої врожайності з високими якісними показниками.
«Обираючи ґрунтовий гербіцидний захист, раджу звернути увагу на препарати, до складу яких входить дві або три діючі речовини, – рекомендує керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Адже такі гербіциди контролюють широкий спектр злакових та дводольних бур’янів й забезпечують пролонгований період захисної дії. Цим характеристикам відповідає гербіцид Варяг (метолахлор, 315 г/л + тербутилазин,190 г/л). Він має досить широке «технологічне вікно» застосування – однаково добре підходить як для ґрунтового, так і ранньопіслясходового внесення у посівах сорго та кукурудзи; у посівах же соняшника Варяг застосовується до появи сходів культури і ефективно захищає їх від однорічних злакових та дводольних бур’янів».
Вдале поєднання діючих речовин із різних хімічних класів дозволяє контролювати надзвичайно широкий спектр бур’янів, від яких зазвичай потерпають сільськогосподарські культури, – амброзію полинолисту, щирицю, підмаренник чіпкий, гібіск трійчастий, гірчицю польову, паслін чорний, лободу, талабан польовий, мишій (види), пальчатку (види) та інші види. При цьому препарат не є фітотоксичним до культурних рослин і повністю розкладається в ґрунті, внаслідок чого відсутні будь-які обмеження щодо організації сівозміни.
Джерело: propozitsiya.com