Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Державний земельний банк нагадує про важливість агрохімічних паспортів для збереження родючості ґрунтів | ► КОППСТ

Державний земельний банк нагадує про важливість агрохімічних паспортів для збереження родючості ґрунтів

ТОВ “Державний земельний банк” закликає суборендарів виготовляти агрохімічні паспорти земельних ділянок. Це допоможе контролювати стан ґрунтів та забезпечити їхню родючість у довгостроковій перспективі, пише propozitsiya.com.   Агрохімічний паспорт – це документ, який містить дані про склад ґрунту, рівень поживних речовин, можливе забруднення токсичними речовинами, а також рекомендації щодо догляду за землею.     «Цей паспорт дає змогу порівняти стан ґрунту на початку та наприкінці договору суборенди, а також проводити періодичний контроль кожні п’ять років», – пояснив генеральний директор “Державного земельного банку” Ярослав Ярославський.     Агрохімічна паспортизація допомагає:    

  • оцінити стан ґрунту та уникнути його деградації;  
  • визначити, які заходи потрібні для покращення його якості;  
  • ефективно використовувати землю та зберігати її родючість.  

  «Ефективне використання кожного гектара є пріоритетом для нас і для аграріїв. Це забезпечить прозорі відносини та контроль якості землі», – додав Ярославський.     Суборендарі отримають офіційні листи з інструкціями щодо виготовлення агрохімічного паспорта. Перший крок – створення стартового документа до внесення будь-яких добрив. Аналізи проводитимуться у сертифікованих лабораторіях.     У “Державному земельному банку” наголошують, що турбота про землю – це спільна відповідальність. Агрохімічна паспортизація сприятиме збереженню ґрунтів у належному стані, підвищенню ефективності їх використання та встановленню прозорих умов співпраці між орендодавцями та орендарями.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *