Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
У лютому озимі знову перейшли в стан зимового спокою, – Укргідрометеоцентр | ► КОППСТ

У лютому озимі знову перейшли в стан зимового спокою, – Укргідрометеоцентр

Протягом першої декади лютого озимі культури в Україні внаслідок похолоданням знову знаходилися в стані зимового спокою, йдеться в декадному огляді Укргідрометеоцентру.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Станом на 10 лютого з початку зими погодні умови для перезимівлі озимих культур в Україні в цілому складалися задовільно, що підтверджено результатами відрощування зразків зимуючих культур, взятих з полів 25 січня», – зазначили агрометеорологи.

Як уточнюється, за узагальненням результатів відрощування на посівах озимої пшениці лише в окремих районах північно-східних областей (6-10% зразків) виявлено незначну зрідженість посівів – не більше 10% загиблих рослин, що в межах природної зрідженості.

«У озимого ячменю, жита, ріпаку та в багаторічних трав зрідженості не виявлено. В усіх зразках рослини відросли», – йдеться в огляді.

Також додається, що за зимовим визначенням запасів вологи (зразки ґрунту відібрані з полів 8 лютого) на більшій частині полів у метровому шарі ґрунту містилося від 121 до 170 мм, місцями (західні області) – до 288 мм продуктивної вологи, що близько або більше середніх багаторічних показників. 

На багатьох площах південних, Дніпропетровської, в окремих районах Полтавської, Харківської, Сумської та Рівненської областей вологозапаси метрового шару ґрунту становили 86-120 мм, місцями на Херсонщині – 74 мм продуктивної вологи, що менше середніх багаторічних значень і зумовлено дефіцитом опадів у цих областях, який спостерігався впродовж осені – початку лютого.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *