В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 17 по 24 березня.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.
Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.
Внутрішній ринок (Україна)
Ринкові ціни на кукурудзу не припиняли зростати, незважаючи на деяке збільшення пропозиції. Високий внутрішній та зовнішній попит підтримував цю тенденцію, особливо з боку трейдерів.
«На пшеницю зберігалася також тенденція до зростання. Обмежені запаси на зерно продовольчої якості стримували пропозицію, що сприяло підвищенню. На ринку олійних, зокрема сої, незначне зростання цін було викликане також обмеженою пропозицією. Покупці виявляють інтерес до придбання, проте не готові значно збільшувати свої витрати через низькі світові ціни на сою. На ринок продовжували впливати глобальні тенденції: активне збирання врожаю в Бразилії та покращення прогнозу виробництва в Аргентині після опадів. Прогнозується, що протягом тижня ціни на внутрішньому ринку зернових та олійних культур продовжать висхідний рух, але він буде стриманим», – зазначають аналітики УУБ.
Зовнішній ринок (СВОТ)
У понеділок, 24 березня, ф’ючерси на пшеницю продемонстрували значне зниження, виражене двозначним числом, тоді як котирування сої дещо послабилися, а на кукурудзу майже не змінилися.
«Основними факторами, що спричинили тиск на ціни пшениці, стали: поліпшення погодних умов у посушливих районах вирощування озимої пшениці в США та країні-агресора, прогнозовані дощі на південних рівнинах США та в Чорноморському регіоні, а також обговорення про відновлення Чорноморської зернової ініціативи в рамках переговорів щодо війни в Україні», – додають аналітики УУБ.
Зовнішній ринок (EURONEXT)
У понеділок, 24 березня, ф’ючерси на пшеницю знизилися до найнижчого значення майже за два тижні. Це сталося на тлі переговорів між Сполученими Штатами та країною-терористом, спрямованих на припинення вогню в Чорноморському регіоні України, що посилило сподівання на збільшення постачання зерна. Крім того, на ціни вплинули побоювання щодо можливих перешкод у торгівлі через розбіжності щодо тарифів між США та іншими країнами.
Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».
Джерело: propozitsiya.com