Фермери з Чехії готують акцію протесту проти аграрної політики ЄС

Фермери з Чехії хочуть влаштувати у своїй країні акцію протесту проти аграрної політики Європейського Союзу й імпорту більш дешевої продукції з України. 22 лютого, коли фермери з інших держав також планують демонстрації, у Чехії аграрії проведуть ходи до прикордонних переходів.

8237_62ea030-chehiya690.jpg (30.09 Kb)

Окрім цього, 19 лютого частина фермерів збирається зустрітися в Празі, щоб перекрити шосе сільськогосподарською технікою. Вони також передадуть листа міністру сільського господарства Чехії Марку Виборному зі своїми вимогами. Про це повідомив портал Novinky.cz.

За словами прессекретарки Аграрної палати Барбори Панкової, неможливо передбачити, скільки тракторів та іншої важкої техніки вирушить на кордон. “Ми не можемо виключати, що прикордонні переходи та дороги будуть заблоковані”, – заявила вона.

Президент Чеської сільськогосподарської палати Ян Долежал вважає, що європейське сільське господарство перебуває у “відчайдушній ситуації” і намагається привернути увагу політиків до своїх проблем. За його словами, якщо Єврокомісія не представить плану дій, протести на прикордонних переходах можуть повторитися.

Очікується, що вранці 19 лютого до столиці Чехії можуть приїхати від 600 до 1000 тракторів чи іншої техніки. У зв’язку з акцією затори посиляться не лише на місці блокади, а й на підступах до Праги, попередили в мерії.

Великі галузеві організації, такі як Аграрна палата, Сільськогосподарський союз та Асоціація приватного сільського господарства, до протесту не приєднаються.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *