20 фермерів з Миколаївщини звинувачують ексдепутата облради в рейдерстві

14 вересня 20 фермерів із Миколаївського та Вознесенського районів зібрались біля Центрального відділу поліції міста Миколаєва. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на suspilne.media.

Фермери звинувачують ексдепутата Миколаївської обласної ради Ігоря Івануну в рейдерському захопленні земель і підробці документів. Вимагають від поліції справедливого розслідування.

У ніч проти 9-го вересня у фермера Івана Білоножка в селі Безводне скосили соняшник. Підтримати свого колегу Івана приїхала Ірина Зоря.

Жінка та її чоловік також мали справу з Ігорем Івануною. З її слів, у 2019 році техніка Івануни переорала 20 гектарів її землі, на яких була посіяна озима пшениця.

«У нас підроблені документи, печатка, підпис голови фермерського господарства — мого чоловіка. Два роки ми потерпаємо вид Івануни і його компанії. У нас ведеться кримінальна справа за підробку документів із березня 2020 року, зараз призначено експертизу і 35 земельних ділянок перебувають у нас в суді. Ми судимося, ми будемо доводити свої права», — сказала Ірина Зоря.

За словами голови фермерського господарства «Васильок» Євгена Гаршина, у 2019 році техніка Ігоря Івануни вивезла з його складу горох.

«Вдень взломали склад. Заїхали люди, які почали вантажити горох. Я особисто зупиняв машину з банером, техніка належала Івануні. При тому, була організована спецохорона, щоб не пропускати моїх людей. За горох було відкрито кримінальне провадження, але, щоб чогось добитися, я вбив рік. На цей час триває суд, там призначений новий суддя, чим закінчитися не знаю», — сказав Євген Гаршин.

За словами голови громадської організації «Агро-сила» Сергія Протченка, він не розуміє, чому правоохоронні органи не розслідують усі відкриті кримінальні провадження.

«Ну, любить поліція нашого Івануну, ну що ми можемо зробити. Ми звичайні люди, ми фермери, працюємо на землі і чесно сплачуємо податки. Було приблизно 20 кримінальних проваджень, в яких є і збір чужого врожаю, і грабування складу», — сказав Сергій Протченко.

До аграріїв вийшли заступник начальника слідчого управління Нацполіції Павло Воловик та начальник слідчого відділення відділу поліції №5 Олександр Дирша.

«Я всі ці випадки не знаю, чесно кажучи. І по кожному випадку ми розберемося. Де закриті кримінальні провадження, ми перевіримо закриття», — сказав Павло Воловик.

Після спілкування з фермерами Євген Гаршин та Ірина Зоря разом Павлом Воловиком пішли до слідчого управління та написали повторну заяву.

«Ну, якщо в них є такі відомості та свідки, то чому одразу не викликали поліцію, власник цього врожаю, якщо в них є якісь факти? Просто це потрібно тим людям, з якими я три роки в конфлікті. Це всього дві людини: Протченко і Гаршин. Вони на мене все життя злі. І тому зрозуміло, що їм вигідно вщипнути будь-якого іншого фермера, щоб він пристав на їхній бік», — про це телефоном розповів ексдепутат Миколаївської облради Ігор Івануна.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *