Аграрії можуть отримати від уряду Німеччини до 2 млн євро для відбудови України

Спеціальний конкурс develoPPP – це програма фінансування Уряду Німеччини, яка орієнтована на компанії, які мають довгострокову зацікавленість у розвитку власного бізнесу, сталого розвитку громад з метою відбудови України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Фінансування буде розподілене на основі конкурсу бізнес-ідей. Усі отримані проєктні пропозиції будуть переглядатися, а найбільш перспективні та актуальні отримуватимуть фінансування.

Максимально можливе фінансування в рамках спеціального конкурсу програми develoPPP – 2 млн євро. Загальний бюджет по спеціальному конкурсі develoPPP – 20 мільйонів євро.

Вимоги до заявників та проєкту

  • річний оборот щонайменше 400 000 євро, наявність щонайменше двох перевірених аудиторами річних фінансових звітів; 
  • достатня економічна кредитна спроможність та ліквідність; 
  • щонайменше 4 працівники, наявність кадрових ресурсів для реалізації проекту;
  • співфінансування проєкту – не менше 50%;
  • наявність у проєкті соціальної складової, що сприятиме розвитку територій громади;
  • заходи, включені в проєкт повинні бути завершені до кінця 2026 року;
  • локалізація проєкту – Україна, проєкт повинен сприяти відбудові України, особливо у сферах сільського господарства, охорони здоров’я, будівництва та (децентралізованої) відновлюваної енергетики. 

Для реалізації проєкту необхідно обрати одного з двох партнерів конкурсу: DEG Impulse gGmbH або Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ. Саме вони будуть розглядати проєкти та допомагати у їх реалізації. Організацію-партнера аграрій може обрати самостійно, відповідно до цілей проєкту.

Детальніше про конкурс та подання заявки за посиланням.

«Аграрні підприємства області і в країні в цілому є цільовою аудиторією більшості грантових програм, які майже щотижня з’являються в Україні. Згідно умов програми develoPPP можна залучити 200 тисяч євро, якщо підприємство здатне самостійно реалізувати свій проєкт і потребує лише фінансових вливань. До 2 млн євро можна отримати, якщо реалізація проєкту в Україні потребуватиме досвіду, експертизи або мережі GIZ. Але в обох варіантах мінімальний власний внесок підприємства – не менше 50% вартості проєкту», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Прийом заявок по цьому спеціальному конкурсі develoPPP – до 31 грудня 2023 року. Рішення щодо фінансування проєкту зазвичай приймається упродовж шести тижнів після подання заявки. Після 31 грудня програма develoPPP продовжить діяти, лише з іншими умовами по фінансуванню.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *