Аграрний комітет ВР схвалив низку законопроєктів

14 квітня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, на якому розглянуто низку законопроєктів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Комітету.

На засіданні профільний аграрний комітет ВР схвалив і рекомендував парламенту прийняти за основу наступні законопроєкти: 

проєкт Закону «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» (№ 5202);

проєкт Закону «Про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України щодо особливостей неприбуткового статусу організацій водокористувачів» (№ 5203);

проєкт Закону «Про розвиток бджільництва та захист бджіл» (№ 5274-1);

проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України “Про пестициди і агрохімікати” щодо вдосконалення вимог до маркування пестицидів і агрохімікатів» (№ 5237).

При цьому рішення щодо законопроєкту №5203 буде спрямовано до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, визначеного головним з опрацювання даного законопроєкту.

Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту бджільництва від небезпечних робіт» (№ 4510)  повернуто на доопрацювання, оскільки норми даного законопроєкту відображені  у вищезгаданому законопроєкті № 5274-1.

Також на засіданні було розглянуто і обговорено проєкт Закону «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо підвідомості спорів, що виникають у сфері земельних відносин та спорів щодо нерухомого майна» (№ 3296). Прийняття рішення по даному питанню перенесено.

Перенесено розгляд законопроєктів «Про внесення змін до Закону України “Про насіння і садивний матеріал” (№ 4593, поданий урядом), «Про захист рослин» (№ 4600) і «Про державний екологічний контроль» (№ 3091).

Як прокоментував заступник міністра економіки Тарас Висоцький, закон «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» створить умови для утримання водокористувачами меліоративної інфраструктури та сприятиме залученню інвестицій в зрошення сільськогосподарських земель. Реалізація положень законопроекту забезпечить ефективне проведення гідротехнічної меліорації на земельних ділянках сыльгосппризначення, збільшить площі землі, на якій застосовується гідротехнічна меліорація, зменшить собівартість поливу земельних ділянок та витрати держави на адміністрування системи меліорації тощо.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *