AMAZONE пропонує у сегменті самохідних обприскувачів нову модель Pantera 7004

Відмінними рисами обприскувача є великий об’єм бака і шасі нової розробки. Pantera 7004 ідеально підходить для великих господарств, які мають високі вимоги щодо ефективності роботи. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз AMAZONE

Об’єм бака 7000 л

З максимальним об’ємом бака для робочого розчину 7000 л та номінальним об’ємом 6600 л обприскувач Pantera сконструйований для надзвичайно високої продуктивності. Розташування чотирьох форсунок високого тиску, змішувачів та зливного отвору забезпечує оптимальну якість очищення з мінімальною кількістю залишків. Для очищення обприскувач оснащений баком для чистої води 500 л, що розташований у задній частині машини та забезпечує навіть при порожньому баку для розчину низький центр ваги машини.

Потужний легковаговик

З базовою масою всього близько 12 тонн машина є реальною легковагою у своєму класі потужності. Великі колеса із зовнішнім діаметром 2,05 м гарантують максимально бережливий для ґрунту режим і високу опірну здатність машині.

З потужністю двигуна 306 к.с. (225 кВт), що гідравлічно передається на колеса, привід ідеально підходить до умов експлуатації. Тим самим обприскувач Pantera може працювати в будь-яких умовах і при цьому бути дуже економним.

Шасі з індивідуальною підвіскою коліс із вирівнюванням на схилах

Гідропневматична підвіска працює адаптивно, за рахунок чого, залежно від ситуації, оптимально адаптуються ходові властивості шасі. Таке інтелектуальне регулювання сприяє високій стійкості та комфорту під час руху. Крім того, система перешкоджає розгойдуванню при не повністю заповненому баку та дозволяє рух на високій швидкості навіть на поганих дорогах.

Серійно передбачене гідравлічне регулювання ширини колії при стандартному її значенні від 2,00 м до 2,75 м. Ще однією моделлю є Pantera-W із шириною колії від 2,25 м до 3,00 м. Кліренс на обох машинах становить близько 1,30 м і дозволяє дбайливо проїжджати над високими посівами.

Ще однією особливістю є інтегрована система вирівнювання на схилах. За рахунок датчиків визначається нахил шасі, і машина автоматично утримується в горизонтальному положенні за певної крутизни схилу.

Нова комфортна кабіна

Нова кабіна пропонує сучасне робоче місце з ідеальним круговим оглядом. Три варіанти оснащення не залишають клієнтам бажати кращого у сфері комфорту. Максимальну безпеку на робочому місці забезпечує внутрішній фільтр категорії 4-стандарт.

Дійсна техніка для захисту рослин

Мембранно-поршневі насоси мають постійну загальну потужність у 610 л/хв для досягнення найвищої продуктивності на одиницю площі. Водночас для заповнення продуктивність всмоктування розрахована на рівні 700 л/хв завдяки принципу інжектора. Опційно пропонується муфта для заповнення під тиском, яка за рахунок тридюймової трубки забезпечує продуктивність заповнення до 1.000 л/хв та сприяє скороченню часу простою.

Ідеально точні в роботі штанги AMAZONE з унікальною конструкцією за канонами авіабудування дозволяють працювати з робочою шириною від 24 м до 48 м з безліччю можливостей зменшення ширини за дуже низької маси.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *