Главная / АГРОНОВИНИ / АМПУ направила президенту України пакет ініціатив щодо розвитку морської галузі

АМПУ направила президенту України пакет ініціатив щодо розвитку морської галузі

ДП «Адміністрація морських портів України» направило в офіс президента України пакет ініціатив щодо розвитку морської галузі, який містить як невідкладні, так і стратегічні рішення, які необхідно прийняти Верховній Раді та Кабінету міністрів України для вирішення проблемних питань, що перешкоджають розвитку портової галузі України. Про це 30 липня повідомила прес-служба АМПУ. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Кожен пункт цього документа містить наявну проблему, яка пов’язана з нею закон або нормативний акт, а також цілі та очікувані результати від прийняття необхідних рішень. Сподіваюся, що плідна співпраця з новим складом уряду та парламенту дозволить нам зрушити з місця багато процесів, які стримують розвиток портової галузі України», — розповів керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Райвис Вецкаганс.

Відзначається, що пакет ініціатив щодо розвитку галузі містить як пропозиції, орієнтовані на реформування морегосподарського комплексу в цілому, так і актуальні для розвитку власного підприємства та підвищення ефективності його діяльності.

«Наша стратегічна мета — завдяки ефективному партнерству держави та бізнесу наростити обсяги перевалки в українських портах мінімум на 25 млн. тон протягом 5 років, а до 2038 р перетнути позначку в 200 млн. тон на рік (за оптимістичним сценарієм) за рахунок підвищення ефективності використання портової інфраструктури», — додав Р.Вецкаганс.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey