Ціни на малину знизились на 20%

На поточному тижні в Україні помітно знизилися ціни на малину. Головною причиною негативного цінового тренду в даному сегменті є стрімке збільшення пропозиції даної ягоди ремонтантних сортів з місцевих господарств.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Українські садівники відвантажують малину для свіжого ринку в межах 50-90 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Помітне зниження цін на цю ягоду виробники пов’язують зі збільшенням пропозиції малини ремонтантних сортів з місцевих господарств. Нагадаємо, що попереднього тижня пропозиція малини на українському ринку була доволі обмеженою, і ціни в цьому сегменті зростали кілька тижнів поспіль. Цього тижня вже практично всі виробники узялися до збирання врожаю цієї ягоди, внаслідок чого пропозиція малини на ринку збільшилася, а ціни почали знижуватися.

При цьому відпускні ціни на малину в Україні вже в середньому на 30% нижчі, ніж в аналогічний період минулого року. Більшість ключових гравців ринку не виключають подальшого зниження цін у цьому сегменті в міру зростання пропозиції малини з місцевих господарств.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *