Цінові індикативи зернових та олійних за 18-24 вересня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за 18-24 вересня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня на ринку олійних продавці тримали пропозиції у верхньому ціновому діапазоні і намагалися їх не знижувати. Проте обмежений попит переробників, невизначеність щодо експорту продукції та поява нового врожаю продовжує створювати тиск на ціну. 

«Попит на українському ринку кукурудзи залишався на низькому рівні, а діапазон цін знаходився у вузькому коридорі. Фактор наближення нового врожаю посилює тиск на індикативи. Ринок фуражної пшениці відображав волатильну динаміку і на завершення тижня закрився зниженням. За тижневим прогнозом діапазон ціни на внутрішньому ринку зернових та олійних знаходитиметься на попередньому рівні із тенденцією до послаблення», – зазначають аналітики УУБ. 

Цінові індикативи трейдерів станом на 24 вересня у порівнянні з кінцем минулого тижня:

  • кукурудза – 4 984,81 грн/т (-0,73%);
  • пшениця 2 клас – 5 571,54 грн/т (-3,41%);
  • пшениця 3 клас – 5 118,81 грн/т (-3,25%);
  • пшениця фуражна – 4 319,31 грн/т (+1,92%);
  • соя – 12 696,01 грн/т (-0,48%).

На минулому тижні світові ціни на пшеницю знизилися, оскільки Україні вдалося виконати деякі постачання морем. Попри закінчення дії зернового коридору, який країна-терорист відмовилася продовжувати, українські експортери пробують шляхи через Чорне море.

«Грудневі ціни на кукурудзу CBOT залишалися відносно стабільними. Ринок продовжує зберігати обмежені торги, поки не з’явиться остаточна тенденція дохідності на Середньому Заході. Ф’ючерси на соєві боби закрилися зниженням, піддавшись тиску ліквідації фондів і збору врожаю. Існує потенціал зростання цін через відсутність рівномірних опадів, однак сезонність працює проти сої, оскільки ціни зазвичай падають нижче у вересні та жовтні», – додають аналітики. 

Щоб ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *