Corteva Agriscience забезпечила медичним обладнанням Дніпропетровську обласну клінічну лікарню

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience виділила грант Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова Дніпропетровської обласної ради для закупівлі медичного обладнання, необхідного для лікування пацієнтів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Протягом повномасштабної війни лікарня, яка знаходиться неподалік від охоплених бойовими діями регіонів, активно надає допомогу постраждалим військовим та мирному населенню. За фінансування Corteva лікарня закупила комплект обладнання, необхідного для проведення ультразвукової діагностики постраждалих. 

«В умовах війни навантаження на лікарні суттєво збільшилося, як і потреба в спеціалізованому обладнанні, яке допомагає надавати якісні медичні послуги більшій кількості пацієнтів. Великі компанії, такі як Corteva Agriscience, що безпосередньо підтримують лікарні, даючи можливість купувати таку техніку, суттєво полегшують нашу роботу і заслуговують на велику шану, допомагаючи українцям, які опинилися в складному становищі», − говорить заступник медичного директора Дніпропетровської обласної лікарні Ірина Китова. 

«З початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України Corteva активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, виділяє фінансування благодійним та гуманітарним проєктам, зокрема для забезпечення потреб українців в медикаментах та медичному обладнанні. Адже ми переконані, що повага до людського життя є найвищою цінністю», − говорить Леонід Шайхулов, спеціаліст з продажів Corteva Agriscience, координатор соціального проєкту.

Всього компанія виділила на підтримку українців майже $2 млн і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій. Ці зусилля є частиною всебічного сприяння Україні з боку Corteva, яка багато зусиль приділяє відновленню фермерства та розвитку аграрної галузі, що було закріплено у підписаній у жовтні 2022 року спільній декларації з Міністерством аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *