Главная / АГРОНОВИНИ / Данці побудують на Львівщині європейську норкову ферму

Данці побудують на Львівщині європейську норкову ферму

Данська фірма Eikon Development планує збудувати на Львівщині першу в Україні хутрову ферму за європейськими стандартами.

Про це представники Eikon Development повідомили під час прес-конференції, пише ZIK.

Ферму з вирощування норок за найвищим європейським стандартом утримання хутрових тварин — WelFur планують розмістити на Львівщині біля містечка Броди.

На хутрову ферму будуть потрібні робочі руки. Щоб знайти роботу у Львові і в межах області можна звернутись в інтернет компанію Jobs.ua https://jobs.ua/vacancy/lvov. Тут є широкий вибір професій від робітника до керівника.

Там запровадять «Програму оцінки утримання тварин», яку розробили сім провідних університетів та інститутів Європи — Університету Східної Фінляндії (кафедра біологічних наук), МТТ Науково-дослідного центру сільськогосподарської та харчової промисловості Фінляндії (дослідження тваринництва), Орхуського університету (кафедра здоров«я тварин та біологічних наук), Норвезького університету медико-біологічних наук (кафедра наук про тварин та аквакультуру), Шведського університету сільськогосподарських наук (кафедра екології і здоров«я тварин), Утрехтського університету (кафедра досліджень тварин у науці та суспільства) та Французького національного інституту агрономічних досліджень.

Генеральний директор Eikon Development Пол Бах заявив, що програма складається із 4 базових принципів, які передбачають належні умови утримання тварин. Йдеться про просторі клітки, доступ до свіжої води, захист від впливу навколишнього середовища і доступ до місць гніздування та іграшок. Норки також отримують збалансоване харчування за контрольованою рецептурою, ветеринарний нагляд і належне та правильне ставлення.

«Усе буде збудовано, відповідно до законодавства Данії і Європейського Союзу. Наші плани не обмежуються будівництвом ферм. У майбутньому плануємо звести і біогазовий завод для утилізації відходів ферм і встановити сонячні батареї на території ферми», — каже Бах.

Про деталі майбутнього комплексу повідомив керівник проекту Eikon Development в Україні Володимир Федина. За його словами, поголів«я основного стада — 300 тис. норок. Це 50 тис. самок і 250 тис. молодняка. Комплекс збудують з нуля, відповідно до найновіших європейських технологій і стандартів. Інвестиції в одну ферму — близько €11 млн. Після погодження документації, ферму планують збудувати за півроку. На одній фермі працюватиме майже 70 працівників, без урахування адміністративного персоналу.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна та Білорусь посилять співпрацю в аграрній сфері

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і ...

David Montgomery Womens Jersey