Главная / АГРОНОВИНИ / Делегація України візьме участь у 41-й сесії Конференції ФАО у Римі

Делегація України візьме участь у 41-й сесії Конференції ФАО у Римі

З 22 по 29 червня у м. Рим (Італійська Республіка) відбудеться 41-ша сесія Конференції ФАО, участь у якій візьмуть представники країн-членів ФАО та окремих міжнародних і неурядових організацій. Делегацію України очолює заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. Також до складу української делегації входять Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італійській Республіці, Постійний представник України при ФАО Євген Перелигін, Перший секретар Посольства України в Італійській Республіці Максим Мантюк. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

В рамках Конференції буде проведено Пленарне засідання та низку заходів і дискусійних панелей, під час яких буде оглянуто здійснену роботу, зокрема, і у питаннях сільського господарства, Середньостроковий план на 2018-2021 роки, фінансову звітність за минулі роки, буде затверджено Програми роботи і бюджету Організації на 2020-2021 роки.

Крім того, у другий день сесії відбудеться обрання нового Генерального директора ФАО шляхом таємного голосування. Також буде проведено вибори членів Ради Організації та призначено незалежного голову Ради.

Планується участь Делегації України у панельній дискусії на тему: «Огляд стану справ у галузі продовольства і сільського господарства: міграція, сільське господарство і розвиток сільських районів», зустрічах з керівниками аграрних відомств різних країн та інших заходах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Близько 1,1 млн га підмораторних земель в Україні вже фактично продані, — Сольський

Станом на серпень 2019 року, за договорами довгострокової оренди і емфітевзису в Україні близько 1,1 ...

David Montgomery Womens Jersey