Держпродспоживслужба та Інститут картоплярства домовились про співпрацю

Держпродспоживслужба та Інститут картоплярства НААН України домовилися про співпрацю в галузі виявлення та ідентифікації регульованих шкідливих організмів в Україні. Меморандум про взаєморозуміння підписали т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Сергій Ткачук та директор Інституту картоплярства НААН Микола Фурдига.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Держпродспоживслужбу.

«Імплементація нових інструментів та механізмів для вирішення нагальних питань – це основний пріоритет Держпродспоживслужби. Ми не можемо жити як і до війни, нам необхідно шукати альтернативні шляхи, налагоджувати взаємодію з інститутами громадянського суспільства, науковими установами та навчальними закладами. І разом, спільними зусиллями захищати нашу країну від усіх викликів, – зазначив Сергій Ткачук, – Співпраця з науковцями Інституту картоплярства НААН допоможе підвищити ефективність захисту рослин та сприятиме розвитку торгівлі українською продукцією рослинного походження».

Сторони домовилися про співпрацю та обмін інформацією про фітосанітарний стан угідь, посівів, насаджень з метою складання прогнозів появи та поширення шкідників і хвороб в агроценозах України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *