Діти працювали на баштані, щоб купити тепловізор для ЗСУ

Діти із села Велика Кісниця Ямпільської громади на Вінниччині заробили тридцять тисяч гривень, збираючи на баштані дині та кавуни. Зароблені кошти вони передали для захисників країни та купили тепловізор, розповів місцевий підприємець і волонтер Андрій Федик.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на golos.

«Не так давно виставляв світлини своїх дітей, які разом з племінником продавали городину, щоб зібрати гроші для армії, — каже пан Андрій. — Вони збирали лохину, кавуни, дині, а потім їх продавали. Малі дуже старалися. Заробили чималу суму — 30 тисяч гривень. Коли запитав їх, на що хотіли б витратити кошти, почув у відповідь: «Тільки на тепловізор».

За словами підприємця, знайшли прилад за 51 тисячу гривень, це з усіма можливими знижками та ще й за старим курсом долара.

«Довелося докласти грошей нам, дорослим», — розповів Андрій Федик.

Він також подякував вінничанину Олександру Царевському та дружній команді ГО «Загартовані серця», які допомагають військовим з 2014 року. Це вони сприяли у придбанні тепловізора.

«Ця історія про те, що наші діти розуміють все, що відбувається в країні, усвідомлюють, що робимо ми, дорослі, — зазначає Андрій Федик. — Вони вміють бути більш жертовними, ніж дехто із старших від них людей. Нам є чого повчитися у наших дітей».

Чоловік уточнив, що тепловізор «поїхав» туди, де на нього чекають захисники країни, які ведуть війну з російським агресором. Щоб бачити ворога вночі, їм вкрай потрібен такий прилад.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *