Дрібні фермерські господарства Китаю зазнають значних збитків через введення обмежувальних заходів для локалізації коронавірусу.
В країні перебої з кормами, ліками і проблема зі збутом агропродукції.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на The New York Times.
Щоб протистояти спалаху коронавируса, що розповсюджується Китаєм, уряд підписав наказ до 10 лютого закрити підприємства, крім тих, які необхідні для повсякденного життя (аптеки і супермаркети).
Це викликало велике занепокоєння серед місцевих підприємців. За словами місцевого фермера, комбікормові заводи закриті, а запасів кормів залишилось не більше як на 2 дні.
«Для мене це не питання втрати грошей. Це питання втрати всього», — сказав фермер Цю Сянцзянь.
Крім фермерів також багато інвесторів опинилися в скрутному становищі.
«Якщо так триватиме, то це позначиться на поставках курятини, яєць та іншого м’яса на національному рівні протягом декількох місяців. Це може призвести до паніки на ринку і вплинути на соціальну стабільність. Я закликаю уряд негайно вжити заходів», — сказав бізнесмен Сун Даву з провінції Хебей.
У повідомленні також зазначається, що фермери об’єднуються і створюють інформаційну кампанію, щоб отримати від влади дозвол на спеціальні транспортні канали для їх поставок. Аграрії намагатися домогтися ослаблення контролю над трафіком, щоб місцеві фермери могли купувати корми і ліки для своїх тварин.
Джерело: propozitsiya.com