ДСНС України отримала 6 роботів для дистанційного розмінування територій

Уряд Канади передав ДСНС України чергову партію технічної допомоги – нові роботизовані комплекси DIGITAL VANGUARD–S, що допомагатимуть українським піротехнікам знешкоджувати вибухонебезпечні боєприпаси у населених пунктах. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ДСНС.

Роботизовані комплекси DIGITAL VANGUARD–S передано піротехнічним підрозділам Миколаївської, Запорізької областей та саперам Луганського гарнізону, які нині працюють на Херсонщині. А також Мобільному рятувальному центру швидкого реагування, Міжрегіональному центру швидкого реагування ДСНС України та 2-му Спеціальному центру швидкого реагування ДСНС.

Наразі 30% (а це 174 тис. кв. км.) від загальної площі держави є потенційно небезпечними. Враховуючи такі об’єми, нове обладнання допоможе саперам швидше та з меншим ризиком для здоров’я й життя дистанційно проводити розвідку та знешкоджувати боєприпаси.

Завдяки бездротовому та дротовому з’єднанню роботи можуть працювати до 5 годин і виконувати різноманітні завдання – дистанційно знищувати вибухонебезпечні предмети або РОБИТИ розвідку місцевості.
DIGITAL VANGUARD–S має три встановлені камери, завдяки яким оператор слідкує за проведенням маніпуляцій, отримує у режимі реального часу чітке та якісне зображення місця проведення робіт. Такі технологічні можливості надають йому змогу не підходити близько до вибухонебезпечних предметів. А завдяки невеликим габаритам та маневрованості, роботи можуть використовуватися у важкодоступних місцях.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *