Експерт пояснив, як заробити на ринку землі

Після того, як в Україні відкрили ринок землі, для громадян відкрилася ще одна приваблива інвестиційна ніша. Експерти впевнені, що купівля сільськогосподарської землі допоможе помножити капітал протягом кількох років.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Телеграф.

За словами заступника директора компанії Zeminvest Євгена Носальського, навіть за умов війни земля в Україні подорожчала на 15–20%.

Щоб заробити на капіталізації, українці можуть купити землю сьогодні, а продати за кілька років. Маржа, тобто різниця між купівлею та продажем, буде суттєвою.

«Змоделюємо таку ситуацію: ви – інвестор, приходьте до нас і кажете: у мене є певна сума, хочу купити у вказаній області хорошу ділянку, щоб отримувати пасивний дохід, а потім її продати через 5–7 років і отримати маржу на різниці між покупкою і продажем. Ось це і є капіталізація», – пояснив Євген Носальський.

Досвід ринку землі в Європі, який там існує багато років, показав, що за цей період вартість ділянки може збільшитись у 5–7 разів. А українська земля унікальна завдяки своїй плодючості та чорнозему. Тому, за словами експерта, очікується поява окремої галузі розвитку ринку такої землі.

На сьогоднішній день землю в Україні купують переважно інвестори, які вкладаються в різні проекти від криптовалюти та нерухомості до землі. Крім цього, на ринок землі активно виходять підприємці, айтішники, співробітники банківської сфери та держсектор, а також останнім часом військовослужбовці. Тобто люди, чий дохід на місяць становить близько 1–1,7 тисячі доларів на місяць.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *