Експерти підрозділу BASF Agricultural Solutions поділилися підсумками та прогнозами розвитку насіннєвого портфеля

Експерти підрозділу BASF Agricultural Solutions під час Online Seed Forum-2021, спонсором якого став агродепартамент, поділилися підсумками та прогнозами розвитку насіннєвого портфеля компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Світовий ринок насіння щороку продовжує своє зростання на 6-7%. Пшениця для України – одна з головних культур. Однак, зважаючи на зміни клімату на нестубільні погодні умови вирощувати її стає дедалі важче. Тому все більшого значення набуває якісне насіння з високим потенціалом та хорошою врожайністю, яке за кілька років представить ринку компанія BASF”, – наголосив Тьєррі Мену, керівник бізнес-напрямку насіння, гібридів та польових культур у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки.

«В Україні ми пропонуємо насіння озимого та ярого ріпаку, соняшнику, а також ведемо роботу в напрямку гібридної пшениці. Наприклад, для ярих культур цінними є посухостійкість та стійкість до стресових умов, а для озимого ріпаку та пшениці — зимостійкість», — коментує Тарас Костина, керівник напрямку маркетингу насіння департаменту BASF Agricultural Solutions.

 «Майбутнє — за системним підходом, який поєднує в собі високоякісне насіння, потужний захист та цифрові рішення. Тому компанія працює над виведенням на ринок гібридів пшениці, які разом з якісними ЗЗР та інноваційними сервісами допоможуть аграріям сповна розкрити потенціал рослини й забезпечити високий врожай», — зазначив  Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Щороку компанія інвестує близько мільярда євро у розробку та дослідження нових діючих речовин. Свідченням цього є інноваційне портфоліо з лінійкою унікальних технологій захисту посівів, насіння, а також цифрових рішень. Завдяки чому BASF допомагає аграріям оптимізувати ведення бізнесу, забезпечити його сталий розвиток, відповідальне ставлення до довкілля та знизити пестицидне навантаження на ґрунт без втрати майбутнього врожаю.  

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *