Главная / АГРОНОВИНИ / Фермери Миколаївщини перекриють трасу М-14 за допомогою 60 одиниць техніки

Фермери Миколаївщини перекриють трасу М-14 за допомогою 60 одиниць техніки

У п’ятницю, 21 червня, аграрії Миколаївського району будуть перекривати трасу М-14 біля селища Весняного. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Агро Південь».

Нагадаємо, 7 червня аграрії Миколаївського району в черговий раз прийшли просити допомоги у влади щодо незаконних дій депутата обласної ради Ігоря Івануни. На цей раз фермери громадського об’єднання «Агро-Сила» відвідали комісію з питань промислової політики і підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. Але будучи не почутими депутатами аграрії заявили, що будуть збиратися для прийняття рішень про подальші дії.

У понеділок, 10 червня, фермери громадського об’єднання «Агро-Сила» вирішили, що будуть перекривати трасу М-14, на яку приженуть від 40 до 60 одиниць техніки.

«Фермери приженуть туди техніку, але поки без причіпного, щоб не створювати аварійної ситуації. Погоджуються пригнати 40-60 одиниць техніки. Кожне господарство приганятиме 2-3 трактора», — заявив Гаршин.

Для проведення мітингу фермери подали всі необхідні заяви.

«Ми попередили поліцію району, офіційна заява є про це. Також офіційну заяву було надано Веснянського ОТГ і голові райдержадміністрації», — розповів він.

Також фермери району написали офіційне звернення до новообраного президента України Володимира Зеленського.

«Сьогодні до Києва пішли документи 38-ми пайовиків, у яких в середньому 10 га, де були стерті документи в реєстрі, а потім з’явився «АГРО НИКОЛЬ» або «АГРО НІК» (підприємства дружини Ігоря Івануни — ред.)», — повідомив голова фермерського господарства «Волошка».

За словами Гаршина, через те, що обласна влада не робить ніяких дій, фермери змушені йти на більш радикальні методи щоб бути почутими.

«Нам руки розв’язала область, не захотіла з нами розмовляти, значить будемо вже бити зверху. Зараз закриємо трасу. Чи не приїдуть з області, тоді сузим трасу, скати привеземо , не приїде область, значить загоряться скати. Нехай думають. У нас іншого виходу немає», — акцентував Гаршин.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Чому до наслідків зміни клімату потрібно готуватися вже зараз?

Спочатку зима без снігу, потім пожежі в лісах, а нещодавно повені на Західній Україні. Однією ...

David Montgomery Womens Jersey