Фермери на окупованих територіях опинились під загрозою примусової мобілізації

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що загарбники на окупованих територіях активізували заходи для покриття своїх втрат у військах. Зокрема, у громадах Херсонської та Запорізької областей росіяни вживають заходів щодо примусової мобілізації.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ГУР.

Фермери потрапили під особливий нагляд: російські загарбники надсилають письмові вимоги до господарств в різних населених пунктах з метою поставити на військовий облік усіх чоловіків призовного віку. За невиконання цих вимог сільськогосподарським підприємствам та фермерам погрожують штрафами у розмірі 400 тисяч рублів (близько $4500). Але важливо зауважити, що сплата цієї суми не гарантує уникнення служби у військах держави-агресора.

Ультиматуми, погрози та репресії щодо населення, що залишається на поневолених українських землях, свідчать про системну злочинну політику Москви. За словами експертів, активізація примусової мобілізації є наслідком потреби компенсувати втрати особового складу та зниження підтримки війни серед російського населення.

Зараз чоловіче цивільне населення в окупації знову відчуває тиск, оскільки кремлівські технологи утримуються від масштабної мобілізації на території Росії, щоб не погіршувати соціальний фон перед «виборами Путіна». У результаті, під загрозою примусової мобілізації опиняються чоловіки віком від 18 до 65 років, а іноді навіть 16 та 17-річні підлітки, яких Москва також втягує до окупаційного війська.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *