Грамота від «лнр» не врятувала фермера-колаборанта від підозри СБУ

СБУ повідомила про підозру в колабораціонізмі аграрію з Луганської області. Після окупації регіону російськими військами у лютому 2022 року він продовжив діяльність на користь держави-агресора.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Власник сільськогосподарського підприємства став одним із перших, хто зареєстрував своє господарство за «законодавством» т. зв. «лнр».

Колаборант активно співпрацює з т.зв. «міністерством сільського господарства та продовольства лнр». Від окупаційної влади він отримав дотацію на провадження господарської діяльності, а також грамоту «за значний особистий внесок в забезпечення реалізації господарської аграрної політики лнр».

Крім того, фермер надає ідеологічну підтримку окупаційній владі. У коментарі пропагандистам він розповідав про встановлення «нових господарських зв’язків з підприємствами республіки» та висловлював вдячність «міністру сільського господарства» і керівництву т.зв. «лнр».

Слідчі СБУ повідомили колаборанту про підозру у провадженні господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора.

За вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу, на нього очікує позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *