Група АГРОТРЕЙД завершила збір озимої і ярої пшениці

На полях компанії завершено обмолот пшениці. Загальний план зі збору озимої культури цьогоріч виконаний на 110%, що на 4% більше проти 2022 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

Натомість для ярої пшениці досягнуто надвисоких для Групи показників якості – переважно зерно другого класу.
Найкращу родючість обох культур забезпечили поля на Сумщині. Врожайність озимої пшениці тут сягнула 5,84 тонни з гектара, а ярої – 4.8 т/га.

«Ми дотримувались високих стандартів виробництва на кожному з етапів: потурбувались про закриття вологи на полях, виконали лущення, оранку та культивацію грунтів. І, звісно, подбали про внесення якісних добрив. Це дозволило отримати урожай ярої пшениці надвисокої для компанії якості – переважно зерно другого класу. Такого у нас ще не було, адже раніше здебільшого збирали третій клас і фураж. Зважаючи на майже повну відсутність опадів у травні та ситуацію на ринку держави, це суперрезультат. Тому підсумками жнив задоволені», – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Варто зауважити, що зерно другого класу використовується для випічки хліба та макаронного виробництва. А саме продовольчої пшениці, за оцінками експертів, наразі в Україні замало.

Нагадаємо, під озиму пшеницю у компанії торік відвели 4.7 тис. га на Сумщині, Чернігівщині та Харківщині, а під яру – майже 12 тис. га на Сумщині і Чернігівщині.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *