Ягідна компанія Artberry першою в Україні отримала сертифікат Global G.A.P. GRASP

Як повідомили EastFruit в ТОВ «АРТЕЛЬ №1», яка відома як постачальник ягід під брендом Artberry, ця компанія першою в Україні отримала сертифікат Global G.A.P GRASP, що на думку компанії, дозволить їй розширити можливості експорту вироблених ягід. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Global G.A.P. GRASP є добровільним доповненням стандарту Global G.A.P. і використовується для оцінки соціальних практик на фермі, в якому розглядаються конкретні аспекти здоров’я, безпеки та добробуту постійних та сезонних працівників. Оцінка GRASP дійсна протягом одного року, а сертифікація проводяться щорічно.

GRASP допомагає виробникам створити хорошу систему соціального управління на своїх фермах. Він гарантує покупцям додаткову впевненість в продукті і постачальнику, так як допомагає захистити один з найважливіших ресурсів ферми: її персонал.

«Ми перша в Україні компанія, сертифікована за стандартом Global G.A.P. GRASP. Цей факт посилює наші експортні можливості, так як наявність сертифіката GRASP є сьогодні обов’язковою вимогою більшості європейських компаній», – повідомили експертам EastFruit в ТОВ «АРТЕЛЬ №1».

Торгова марка Artberry присутня на ринку з 2016 року. Свіжі ягоди цього бренду регулярно поставляються в більш ніж 10 торгових мереж України, а також експортуються в Німеччину.

Господарство, де вирощуються ягоди, знаходиться в Київській області, обробляє 150 га, з яких 90 га засаджено лохиною, 40 га черешнею і на 10 га вирощуються малина та ожина. Підприємство використовує тільки якісний посадковий матеріал з відомих європейських розплідників і отримує консультації від кращих європейських експертів ягідної галузі. ТОВ «АРТЕЛЬ №1» введе суворий контроль за використанням ЗЗР. Це все в сукупності дає можливість вирощувати ягоду високої якості, смачну, красиву, велику, а головне безпечну для споживача.

Відповідність високим стандартам якості і безпеки щорічно підтверджується сертифікатом Global G.A.P. Зараз же, на додаток до стандартного Global G.A.P., компанія може похвалитися і першим в Україні сертифікатом GlobalG.A.P GRASP.

«Учасники десятої міжнародної конференції «Ягоди України 2019: свіжий ринок і заморозка» активно обговорювали презентацію, присвячену сертифікату соціальної відповідальності GRASP і інших принципово важливих питань сертифікації GLOBAL GAP, що говорить про розуміння лідерами ринку тенденцій підвищення вимог споживачів до продукції і методам її виробництва», – каже Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

«Ми впевнені, що вже найближчим часом прикладу Artberry наслідуватимутьі інші провідні виробники ягід, фруктів і інших видів плодоовочевої продукції, адже в рамках міжнародного торгового форуму по ягодам, ми звернули увагу на підвищений інтерес імпортерів з ЄС до додаткових видів сертифікації. З огляду на зростаючий рівень конкуренції на ринку ягід України та Європи, будь-яка додаткова перевага при реалізації продукції є важливою. Однак ще більш важливим є те, що компанія, забезпечуючи відмінні умови праці для найманих працівників, може розраховувати на їхню лояльність, а продуктивність праці залишається дуже високою. Виробництво фруктів і ягід на таких площах вимагає великої кількості сезонних та постійних працівників, і залучити їх можна тільки таким чином», – пояснює Катерина Звєрєва.

Відзначимо, що бренд Artberry в березні 2019 року брав активну участь в найбільшому торговому форумі українських плодоовочевих компаній на Близький Схід «Fruit Trade Ukraine – Middle East». В рамках цієї події представники компанії змогли провести переговори з найбільшими імпортерами продукції регіону. В результаті очікується, що вже в цьому сезоні Україна здійснить перші експортні відвантаження свіжої лохини, малини, ожини та черешні в країни регіону. Також високим попитом серед близькосхідних імпортерів ягід користувалися заморожені ягоди українського виробництва, постачання яких в регіон також можуть стартувати вже в початку нового сезону. Форум був організований Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) та фінансовій підтримці ЄС (EU4Business).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *