Жнива розпочались і на Вінниччині

Сім зернозбиральних комбайнів агрофірми «Ольгопіль» вийшли в поле на збирання урожаю-2023. Стартували жнива зі збору озимого ячменя, під який господарство заклало площу до 140 гектарів. Частина урожаю буде реалізована як товар. А сорт «Майбріт» традиційно готуватиметься як насіннєвий матеріал.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на olgopol.

До початку жнивної кампанії підприємство провело технічну підготовку зернозбиральної техніки. Вона готова на 100 %. Як пояснив головний агроном господарства Іван Діхтяр, техніки цілком достатньо для проведення збиральних робіт. Головне, щоб була погода та сприятливі умови для жнив.

«Стартували зі збору озимого ячменя, який займав невеликі площі. Але на полі працюють всі сім комбайнів, бо має пройти обкатка техніки, щоб у розпал сезону вона була готова працювати на результат, – відзначає Іван Діхтяр. – Зерно виглядає добре, очікуємо показники врожайності на рівні минулих років. Після озимого ячменя, приступимо до збору гороху, а далі ріпаку та пшениці. Під озиминою у господарстві закладений найбільший клин, та за сприятливих погодних умов оптимальний строк на проведення збиральних робіт складає 20–25 днів».

Техніки для проведення збиральних робіт в такі терміни цілком достатньо. Автівки доставляють зерно на тік, де за вимоги його перевіряють у власній лабораторії, сушать та зберігають. Левову часту озимини, зокрема, ячменю та пшениці, готують до реалізації як насіннєвий матеріал. Для цього господарство має власний насіннєвий завод, який працює за європейською технологією на сучасному обладнанні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *