Главная / АГРОНОВИНИ / Кабмін цього року розширює підтримку агросектору, — Гройсман

Кабмін цього року розширює підтримку агросектору, — Гройсман

Уряд України в 2019 році розширює підтримку аграрного сектора і розвитку фермерства. Про це написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в Facebook. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Ukrinform».

 «Українська агропродукція відома у всьому світі. Ми увійшли в топ-5 експортерів в ЄС і топ-10 світових експортерів. Однак український АПК ще має величезний потенціал для розвитку. Я б дуже хотів, щоб у нашій країні було не десятки тисяч, а сотні тисяч малих та середніх фермерів. Для цього наш уряд розширює підтримку агросектору. У 2019 році виділили 5,9 млрд грн», — написав Гройсман.

Він зазначив, що 1 800 грн отримає агропідприємство на утримання кожної корови і по 2 500 грн отримає фермер на вирощування кожного теляти.

Також він поінформував, що передбачена компенсація: 30% вартості будівництва ферм; 80% вартості посадкового матеріалу для закладки молодих садів, виноградників та ягідників; 25% вартості української сільгосптехніки та устаткування; 30% вартості об’єктів зберігання та переробки зерна і ця програма в 2019 році вводиться вперше. У відео повідомленні на своїй сторінці в Facebook Прем’єр-міністр зазначає, що в даний час українська аграрна продукція представлена в 190 країнах світу.

Як відомо, Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (зі змінами) Мінагрополітики передбачені видатки за програмами підтримки розвитку АПК — 5 909 млн грн, в тому числі: «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» — 127,2 млн грн; «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» — 800 млн грн; «Державна підтримка розвитку, закладки молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» — 400 млн грн; «Надання кредитів фермерським господарствам» — 200 млн грн; «Державна підтримка галузі тваринництва» — 3 500 млн грн; «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» — 881,8 млн гривень.

До інформації: у держбюджеті на 2018 рік передбачалося за програмами підтримки розвитку АПК — 4 232 млн грн, в тому числі: «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» — 266 млн грн; «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» — 210 млн грн; «Державна підтримка розвитку, закладки молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» — 400 млн грн; «Державна підтримка галузі тваринництва» — 2 401 млн грн; «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» — 955 млн гривень.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Завершення інвентаризації державних сільгоспземель відтермінують на 2 місяці: коронавірус завадив

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу ...

David Montgomery Womens Jersey