Главная / АГРОНОВИНИ / Компанія «AgroCares» підписала партнерський договір з «AgroGeo» та «Drone.UA

Компанія «AgroCares» підписала партнерський договір з «AgroGeo» та «Drone.UA

17 червня 2019 року у Києві компанія «AgroCares» підписала партнерський договір з компаніями «AgroGeo» та «DroneUA», які займаються дистрибуцією інноваційних агротехнологічних рішень в Україні. Угоду було здійснено 6 червня 2019 року під час Agro Innovation Forum 2019. Про це пише propozitsiya.com.

 «AgroGeo» та «DroneUA» відповідатимуть за дистрибуцію рішень «AgroCares» серед невеликих фермерських господарств, агрохолдингів, агроконсультантів та інших аграрних компаній. Це партнерство дозволить зробити рішення від «AgroCares» більш доступними на українському ринку та розширити післяпродажне обслуговування. 

 Професіоналізм та досвід на ринку

 Оскільки інтерес до рішень від «AgroCares» постійно зростає в Україні, компанія вирішила розпочати співпрацю з регіональним партнером.«AgroCares» обрала «AgroGeo» та «DroneUA», беручи до уваги їх професіоналізм та досвід на аграрному ринку України. Партнери отримали право доставляти та поширювати рішення від «AgroCares» по всій території України.  Наступним запланованим кроком є випуск оновленої версії рішень, що ще більше спроститьдоступ до інформації про стан родючості ґрунту.

 Швидкий аналіз поживних речовин для українських сільгоспвиробників

Компанія «AgroCares» випустила перший мобільний додаток «SoilCares Manager» у січні 2018 року. Разом зі сканером від «AgroCares», цей додаток дозволяє агрономам та фермерам моніторити стан родючості ґрунтів безпосередньо у полі вперіод вегетації та перевіряти варіацію стану ґрунту у межах поля. Таке рішення дозволяє точно зрозуміти, що відбувається у кожній точці поля. Користувачі рішень від «AgroCares» дуже задоволені результатами, оскільки тепер у них є доступ до даних про стан родючості ґрунту прямо у полі і вони можуть отримати результати тестувань на смартфон всього за 10 хвилин. Це дозволяє прийняти рішення щодо покращення ситуації у проблемному місці на конкретній територіїта миттєво зрозуміти причини варіацій. 

 Нові можливості для сільгоспвиробників в Україні

Вікторія Сакун, менеджер з розвитку бізнесу компанії «AgroCares»: «Ми постійно вдосконалюємо та розширюємо ряд послуг від «AgroCares», адже ми розуміємо унікальність практик на кожному ринку, тому ми дослухаємося до місцевих експертів, щоб зробити наші рішення максимально зручними та доступними. Ми були вражені тим, як швидко наші технології були адаптовані українськими агрономами цього року. Це говорить про те, що українські сільгоспвиробники відкриті до найновіших рішень та мають високий рівень кваліфікації. Тепер, разом з «AgroGeo» та «DroneUA», ми зможемо ще більше озброїти сільгоспвиробників та агрономів інноваційними рішеннями для тестування поживних речовин. Таким чином нам вдасться допомогти їм отримувати більше аналітичної інформації про стан родючості ґрунтів протягом періоду вегетації та краще досліджувати проблемні поля». 

Інноватор у сфері тестування поживних речовин

Валерій Яковенко, співзасновник компанії «DroneUA»: “Коли ми дізналися про рішення від «AgroCares», ми зрозуміли, що це революція. Це абсолютно новий спосіб вирішення найболючішої проблеми з якою зіштовхуються українські сільгоспвиробники: зниження стану родючості ґрунту. «AgroCares» є інноватором у сфері тестування поживних речовин. Такі рішення дозволять не лише побачити проблеми у полі, а й перевірити, їх причини. Ми впевнені, що скоро рішення від AgroCares будуть у руках кожного сучасного агронома України».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Рейдери виграли суд: селяни з Рівненщини залишились без урожаю

30 липня біля стін Рівненської ОДА пікетували пайовики з Корецького району. Мешканці сіл просили у ...

David Montgomery Womens Jersey