Главная / АГРОНОВИНИ / Компанія «Ельворті» на «Агро 2019» представила новинку, – дискову борону

Компанія «Ельворті» на «Агро 2019» представила новинку, – дискову борону

Компанія «Ельворті» (колишня «Червона Зірка»), провідний в Україні виробник посівної і грунтообробної техніки, розширює асортимент за рахунок грунтообробної техніки, і на виставці «Агро 2019», що почалася вчора в Києві, представив нову дискову борону Pallada 4000 шириною захвату 4 м. Про це пише propozitsiya.com.

Перед тим, як представити нову машину широкому загалу, компанія «Ельворті» випробовувала її ще з осені в ФГ «Аліса» в Казанківському р-ні Миколаївської обл. За результатами випробувань конструкцію машини було вдосконалено відповідно до відгуків про її роботу голови ФГ. Тож це дало виробнику повне право заявляти про нову машину «Техніка створена спільно з аграріями».

Сам голова ФГ «Аліса» Анатолій Чередниченко описує свої враження про остаточний варіант машини так: «Машина йде полем абсолютно вільно. Навіть мої важкі чорноземи не забивають її і не налипають. Борона йде настільки легко, що хоча конструктори рекомендують її агрегатувати з трактором потужністю 130 к. с., у мене вона обробляла грунт до глибини 8 см з МТЗ-80. Якщо треба глибший обробіток – треба або застосовувати потужніший трактор, або збавляти швидкість. Після проходу машина забезпечує рівну поверхню поля».

Фермер додає, що, хоч поле у нього горбисте, борону не зносить навіть на схилах. Також він відзначає високу якість металу. «На початку я обрав «Ельворті» саме за якісний метал. У мене є з чим порівнювати:  якось узяв секції для КРН у іншої фірми з Кропивницького, то вони хоч і були досить товсті, їх усі на моїх грунтах повивертало, настільки був поганий метал». При високій якості металу, за словами фермера, машина має дуже вигідну ціну – всього 360 тис. грн. «Це вдвічі дешевше, ніж аналогічна машина якогось маловідомого болгарського виробника, яку мені пропонували, а що вже говорити про всесвітньо відомі фірми? І це при тому, що навіть у них я не бачив деяких ефективних конструкторських рішень, які втілені в дисковій бороні Pallada 4000», — розповідає фермер.

Особливо А. Чередниченко відзначає наступні конструктивні рішення:

вдалий вибір відстані між дисками в ряду (30 см);

гвинтоподібне розташування планок котка, яке, на відміну від прямого, забезпечує плавне проходження котка і меншу вібрацію, завдяки чому підшипниковий вузол і пальці менше зношуються;

великий діаметр дисків (660 мм);

достатню віддаль котків від 2-го ряду дисків, завдяки чому ці робочі органи не накидають землю один на одного;

захисний щит між першим і другим рядами дисків, який запобігає накиданню землі з одного ряду дисків на інший і розвертає лежачі стебла зібраного соняшника впоперек руху машини, завдяки чому 2-й ряд дисків краще подрібнює пожнивні рештки;

машина має килі по боках, завдяки яким її не зносить навіть на схилах;

диски кріпляться до стійок на певній відстані, завдяки чому машина не забивається землею;

розширену колісну базу, завдяки якій машину не хитає навіть на розворотах;

посилену раму.

«Багато з цих конструктивних рішень збільшили ресурс роботи деталей та робочих органів машини, зокрема, підшипникових вузлів, та забезпечили економну роботу борони», — підсумував А. Чередниченко.

Запрошуємо ознайомитися з новинкою та з іншими машинами від «Ельворті» на стенді виробника відразу ліворуч від головного павільйону виставки!

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

«Штучне» м’ясо можна робити з водоростей, — вчені

David Montgomery Womens Jersey