Главная / АГРОНОВИНИ / Компанія зі 100% іноземними інвестиціями може втратити $300 тис. через земельний конфлікт

Компанія зі 100% іноземними інвестиціями може втратити $300 тис. через земельний конфлікт

аТОВ «ДФУ Агро» (Житомирська обл.), що належить данській Berry Farm, може втратити до $300 тис. в разі втрати врожаю через земельний конфлікт із ТОВ «Городок-Агро». Про це повідомив директор «ДФУ Агро» Вадим Шестаков у ході прес-конференції, яка відбулася вчора 2 липня 2019 у м. Київ. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-центр ВАР.

За його словами, компанія з 2014 року обробляє 1,2 тис. га землі в Житомирській області на підставі договору з сільрадами про управління спадщиною. У листопаді 2018 року ТОВ «Городок-Агро» орендувало кілька ділянок землі, в тому числі 250 га, які перебували в користуванні ТОВ «ДФУ Агро». До 2018 року оформити це було неможливим через специфіку законодавства. Дана ділянка «ДФУ Агро» засіяло озимим ріпаком та житом в серпні-вересні 2018 року, тобто ДО передачі його в оренду ТОВ «Городок-Агро». Тепер «Городок-Агро» претендує на урожай з даної ділянки.

Ми запропонували компанії аналогічну за площею ділянку (250 га) зкультивованих земель, однак вони в ультимативній формі запропонували нам продати решту нашої землі на даних територіях. У травні 2019 року ми звернулися в антирейдерський комітет. У червні 2019 року більшість учасників комітету висловили думку, що ТОВ «Городок Агро» не має права на урожай, проте має право на компенсацію», — розповів директор ТОВ «ДФУ Агро» Вадим Шестаков.

Він також зазначив, що «ДФУ Агро» згодна з компенсацією, однак домовитися про умови компенсації з опонентами поки не вдалося.

«Наші збитки в разі збирання врожаю нашим опонентом складуть $100−300 тис. Ми готові зібрати урожай і передати на відповідальне зберігання третій стороні», — сказав Вадим Шестаков.

ТОВ «ДФУ Агро» вже отримала підтримку з боку Житомирської ОДА, ACC, EBA, данського посольства, Інвестиційного фонду для країн, що розвиваються (IFU), державного фонду Данії, а також з боку Житомирської поліції.

Сьогодні відбудеться друге засідання антирейдерського комітету.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Спалено майже 120 гектарів пшениці, — фермер звинувачує фірму Порошенка у пошкодженні врожаю

На Вінниччині фермер приватно-орендного підприємства звинувачує фірму родини Петра Порошенка у пошкодженні врожаю. Збиток оцінили ...

David Montgomery Womens Jersey