«Лабораторія No-till 2022» стартує вже за тиждень

7–8 листопада, відбудеться міжнародна освітня конференція «Лабораторія No-till 2022». Так як у минулому році в день відкриття конференції почалася війна і зірвала захід, назва залишається незмінною — NTLAB22, яка символізує відданість і незламний дух організаторів та учасників.

«Лабораторія No-till» — це більше, ніж звичайна конференція. Це справжня платформа для глибоких обговорень, відкритого обміну ідеями та практиками землеробства нульового обробітку ґрунту (No-till). Подія має важливий вплив на сучасний аграрний розвиток та знаходиться на передовій інновацій підтримуючи сталий розвиток сучасного землеробства, навіть у надзвичайних обставинах.

Пройшовши випробування часом, «Лабораторія No-till» робить важливий внесок у розвиток сучасного землеробства. Даний захід є місцем зустрічі фахівців, практиків та учасників з різних країн, щоб обмінятися ідеями, ділитися досвідом та спільно визначити шлях до кращого майбутнього. 

Організатор заходу — Михайло Драганчук, відомий YouTube-блогер та ноутіллер, зазначив:

«Ми віримо в силу об’єднаних зусиль та постійний розвиток. Це наша спільна мета, і ми горді об’єднувати експертів, практиків та компанії, що поділяють ці цінності».

Вже за тиждень учасники конференції NTLAB22 зберуться, щоб обговорити передові підходи до землеробства без обробітку ґрунту, відомого як технологія No-till. Захід охопить широкий спектр тем, включаючи інноваційні практики, впровадження передових технологій, роль сталого розвитку в аграрному секторі та взаємодію з природним середовищем.

 «Лабораторія No-till 2022» стане символом прагнення до розвитку навіть у найважчі періоди. Цього року конференція об’єднає найяскравіших експертів галузі, готових поділитися своїми знаннями та досвідом. Партнери заходу — провідні українські та світові компанії — підготували цікаву виставку, де будуть представлені сучасні продукти та послуги.

Михайло Драганчук додав:

«Ми прагнемо створити платформу для взаємодії з поточними трендами та інноваціями No-till, обміну практичним досвідом, а також сприяння як новачкам, так і досвідченим фахівцям у вивченні технології та спільному рості».

Для максимальної зручності «Лабораторія No-till 2022» пропонує учасникам два формати участі: фізична присутність дасть можливість відчути атмосферу заходу та зустріти й поспілкуватися з однодумцями, а онлайн формат зробить подію доступною з будь-якої точки світу.

Програма заходу, імена спікерів та можливість придбати квитки доступні на веб-сайті No-tiller.com.

Важливо! Учасники, які придбали квитки на NTLAB22 у минулому році, матимуть можливість безкоштовно взяти участь у конференції — це визнання їхньої відданості та підтримки.

Нехай зустріч на NTLAB22 стане кроком у напрямку стійкого розвитку та позитивних змін у сільському господарстві!

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *