«Лозівські машини» стали єдиним українським виробником сільгосптехніки, що прийняв участь у провідній британській виставці

«ЛОЗОВСКІ МАШИНИ» стали єдиним українським виробником, який представив свої досягнення на масштабній виставці сільгоспінновацій LAMMA ‘2019, яка проходила в Бірмінгемі (Великобританія) 8 і 9 січня. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу ІГ УПЕК.

«Ми гідно представили Україну на англійській землі. LAMMA ’19 — це успішне відкриття виставкового сезону і гарний початок року, — зазначає віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд. — Британські та ірландські фермери виявили високу зацікавленість інноваційної та надійною технікою «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ». Ми провели ряд результативних переговорів з потенційними замовниками та партнерами, представниками найбільших європейських холдингів і дистриб’юторів, вони готові зміцнювати і розвивати з нами подальшу співпрацю і інвестувати в покупку нашої техніки».

У стаціонарній експозиції «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» продемонстрували бестселер продажів 2018 року — дискову борону ДУКАТ-6 з шириною захвату 6 метрів, укомплектовану прутково-клітьового катком. Оригінальні рішення, представлені в лінійці Дукат, дозволяють переоснащувати агрегати змінними катками п’яти конфігурацій, серед яких також зубчастий, П-подібний здвоєний, тарільчасте і гумовий. Застосування котків допомагає зберегти оптимальний баланс вологи і органічних речовин в грунті, покращуючи її структуру і сприяючи високих врожаїв.

«Ми проектуємо унікальну техніку, максимально враховуючи потреби аграріїв і орієнтуючись на тенденції світової сельхозіндустріі, — коментує головний конструктор українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко. — У наших агрегатах ми ввели багато універсальних адаптацій для світового агроринку. Техніка «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» ефективно працює в будь-яких грунтово-кліматичних умовах, легко справляючись з важкопрохідним грунтом і агрономічними завданнями різної складності».

Роман Гіршфельд, повідомив, що у «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» вже є успішний досвід спільної роботи з однією з провідних британських компаній, що виготовляє спеціалізовану сільгосптехніку — «Larrington Trailers». У 2017 році український виробник випустив перші універсальні трейлери англійської лінійки — ALBION — 26, здатні перевозити широку номенклатуру вантажів і здійснювати їх вивантаження зі швидкістю 20 т за 2,5 хвилини.

«Ми будемо збільшувати номенклатуру продукції «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» У 2019-2020 р.р. до виходу на ринок ми запланували більше 10 новинок. Це широка гама грунтообробних та посівних знарядь, а також техніка для логістики, яка відповідає світовому рівню сільгоспмашинобудування за критеріями якості, енергоефективності та надійності, — анонсує Віце-президент. — У планах компанії на 2019 рік розширити географію поставок і підвищити частку експорту в загальному обсязі продажів до 40-45. Нашим агрегатів довіряють аграрії по всьому світу, тому що з технікою «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» ГРОШІ — ДІЙСНО орють!», — резюмує Роман Гірфшельд.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *