Мадагаскару загрожує масштабний голод

За даними ООН, Мадагаскар знаходиться на межі першого у світі голоду, пов’язаного зі зміною клімату. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформагентство «Укрінформ».

Вже зараз десятки тисяч людей страждають від катастрофічного голоду і відсутності продовольчої безпеки після чотирьох років без дощу, передає BBC.

За оцінками ООН, на Мадагаскарі голодує 30 тисяч осіб. Є побоювання, що ця кількість може різко зрости, оскільки країна вступає в традиційний неврожайний сезон.

«Це безпрецедентно. Ці люди не спалюють викопне паливо, проте вони несуть на собі основний тягар зміни клімату», — сказала Шеллі Такрал зі Всесвітньої продовольчої програми ООН.

За відсутності їжі люди їдять сарану і листя кактуса, щоб вижити. Ціни на продукти зросли в три-чотири рази, місцеві жителі продають свою землю заради грошей на їжу.

Експерти вважають, що нинішня криза на Мадагаскарі може бути безпосередньо пов’язаною зі зміною клімату. «В останньому звіті Міжурядової комісії зі зміни клімату ми побачили, що на Мадагаскарі спостерігається зростання посушливості. Очікується, що ця цифра збільшиться, якщо зміна клімату продовжиться», — сказав Рондро Барімалала, мадагаскарський вчений, який працює в Університеті Кейптауна (ПАР).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *