Масовий збір кукурудзи може призвести до логістичного колапсу, – аналітики

Аналітики сільгоспкооперативу «ПУСК» прогнозують, що у жовтні на експортерів сільгоспродукції може чекати транспортний колапс, оскільки розгорнеться збір кукурудзи, її пропозиція зросте.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на uacouncil.

«Наразі трейдери стримують контрактацію пшениці, оскільки очікують вал кукурудзи, який може призвести до логістичного колапсу. Одеські порти працюють нестабільно, поставки вагонами до порту Ізмаїл тепер неможливі, лише до портів Констанци. Увага імпортерів, якщо йдеться про ЄС, переключилася на поставки зерна в листопаді-грудні. Контракти заключають переважно на фуражну пшеницю: на неї є певний попит з боку європейських імпортерів, зростає попит з країн Азії. Проте більшість ключових експортерів тримає ціну на продовольчу пшеницю», – зазначають в кооперативі «ПУСК».

Умовні ціни на фуражну пшеницю знаходяться в діапазоні $192-197 за тонну. Індикативи по продовольчій пшениці становлять $210-212 за тонну, реальних угод по ній мало. Ціни на умовах СРТ Дунайські порти – $165-170. У найближчий тиждень суттєвих цінових коливань на ринку пшениці не очікується.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *