МХП залишається лідером зі сплати податків в агросекторі

МХП продовжує інвестувати в економіку та фінансову стійкість країни в умовах повномасштабного вторгнення.

У 2023 році підприємства компанії МХП перерахували до бюджетів всіх рівнів більше 6 млрд грн у вигляді податкових нарахувань, внесків і зборів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз МХП.

Ріст податкових відрахувань становить 31% у порівнянні з минулим роком. За 2022 рік компанія сплатила понад 4,6 млрд грн податків.

За версією видання Forbes Україна, таким чином, МХП у 2023 році знову стала найбільшим платником податків в аграрному секторі країни.

«Сплата податків — наш внесок у економіку України. Це активна участь МХП та кожного із працівників у формуванні фінансової стабільності країни. Це наша відповідальність перед державою, перед українцями. МХП — надійний тил, на який завжди можна розраховувати», — прокоментувала Вікторія Капелюшна, заступниця голови правління, фінансова директорка МХП.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія МХП бачить свою роль в підтримці продовольчої безпеки та економіки України.

Разом зі стратегічним партнером — благодійним фондом «МХП-Громаді» — МХП реалізує соціальні проєкти, спрямовані на підтримку тих, хто цього потребує найбільше, розвиває громади, підтримує важливі мистецькі ініціативи, утверджуючи українську культуру. 

Компанія розвиває програму «МХП Поруч» — надає індивідуальний супровід та комплексну підтримку військовим, ветеранам, їхнім родинам та тим, хто чекає близьких з фронту. Програма спрямована на співробітників компанії та жителів громад.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *