Минулого тижня сапери розмінували понад 3 тис. га сільгоспземель

Минулого тижня, за даними ОВА, піротехніки обстежили в чотирьох регіонах країни понад 5 тисяч га земель сільгосппризначення, розмінували – понад 3 тисячі га. Усього з початку року обстежено понад 150 тисяч га сільгоспугідь з 470 тисяч га, запланованих до першочергового повернення в господарську експлуатацію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

«Враховуючи специфіку процесу, щільність забруднення темпи обстеження та розмінування сільгоспземель не є сталими тиждень від тижня. Однак в цілому зберігаються на достатньо високому рівні. Минулого тижня піротехніками досягнута позначка в 150 тисяч гектарів обстежених земель, які заплановано протягом чотирьох років першочергово повернути до економічного життя», – зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Так, за її словами, з початку року в Харківській області обстежено понад 21% земель сільгосппризначення, визначених для першочергового повернення в господарську експлуатацію. В Херсонській – майже чверть. В Миколаївській – понад 67%.

Як підкреслила Юлія Свириденко, відтак важливим завданням є посилення спроможностей урядових операторів – підрозділів ДСНС, Міністерства оборони, Державної служби спеціального транспорту. Зокрема їх оснащення відповідною технікою, яка допоможе суттєво прискорити очищення земель, навчання саперів, фінансування робіт.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *