На ягідному фестивалі встановлено два рекорди

Під час першого ягідного фестивалю Zahid Berry Fes спекли найдовший пиріг та виклали найбільшу карту з ягід.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на glavcom.

Два рекорди України встановили під час першого ягідного фестивалю Zahid Berry Fest, що відбувався у селі Чукалівка Івано-Франківської громади. А саме — найдовший ягідний пиріг та найбільша ягідна мапа України.

Перед початком фестивалю пиріг розклали на спеціальні підноси. Спекли його на одному із хлібокомбінатів Івано-Франківська. Складається він із 30 малих пирогів із ягідним джемом, який приготували із 90 кілограмів ягід, розповіла керівниця пекарні Галина Іщак.

«Це — класична рецептура тіста паски: здобне, солодке. Джем приготували з ягід. Задекоруємо його свіжою полуницею. Працівники із задоволенням це робили, дуже активно, з позитивним настроєм. Все в них вийшло», — каже Галина Іщак.

Поруч із пирогом — ще один рекордсмен — найбільша карта України з ягід. Виготовили її з полуниці, лохини та ожини. На створення мапи організатори витратили 24,5 кг ягід.

Ідея провести такий фестиваль, розповідає його організатор Богдан Лутчин, виникла нещодавно. Його мета — показати людям, як можна вирощувати екологічно чисту ягоду та заробляти на ній в Україні.

«Ми об’єднали фахівців, професіоналів і простих людей, які просто вирощують полуницю і мають змогу поспілкуватися з професійними людьми. Ми готували фестиваль з весни. З’їхалися фермери з усієї України, переважно із західних областей, також є з Дніпра, Харкова, з Києва. Вони всі — спеціалісти в ягідній сфері. Також є представники з Голландії», — розповідає Богдан Лутчин.

За три години після початку фестивалю представники Книги рекордів України винесли вердикт: «Перший рекорд — найдовший полуничний пиріг і зафіксовані результати — 21 м 63 см. Вітаю Вас!».

Другий рекорд фестивалю — найбільша ягідна карта України, викладена полуницею, ожиною і лохиною. Вона 150 см ширини та 97 см висоти. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *