На Нікопольщині трактористу «світить» строк за пошкодження об’єктів культурної спадщини

Чоловік обробив землю та провів посівні роботи на двох земельних ділянках на території Покровської сільської територіальної громади Нікопольського району. В результаті були пошкоджені історичні об’єкти — кургани, які є особливо цінними та охоронюваними зонами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на dp.npu.gov.ua.

Слідчі Нікопольського РУП під час досудового розслідування встановили 31-річного мешканця Нікопольського району, який працює на сільськогосподарському виробництві.

Чоловік знав про існування та фактичне розташування історичних земель, а також про заборону ведення земельних робіт в межах насипу курганів та в охоронних зонах. Однак він зорав трактором, а потім засіяв насінням проса земельні ділянки історико-культурного призначення площею більше ніж 1 га.

13 серпня слідчим за погодженням із Нікопольською окружною прокуратурою фігуранту оголосили  про підозру за ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельних ділянок, вчинення щодо земельних ділянок особливо цінних земель).

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *