На Одещині намолотили 1,5 млн тонн зерна

В умовах російської військової агресії одеські аграрії продовжують невтомно працювати на рідній землі для забезпечення хлібом України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.

В Одеській області попри російські обстріли вже зібрали перший мільйон тонн зерна. На сьогодні офіційна статистика показує — намолочено понад 1,5 млн тонн.

«Але за сухими цифрами стоїть важка праця наших аграріїв, від яких зараз залежить продовольча безпека держави. Аграрії Одещини — відповідальні, працездатні, готові до трудових подвигів і всією душею, які вболівають за перемогу України», — йдеться у повідомленні.

Станом на 20 липня 2022 року в Одеської області обмолочено 588,127 га, намолочено 1500,98 тис. тонн. Середня врожайність — 25,5 ц/га.

«Окрім того, нагадаю, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочала новий проект на суму 17 мільйонів доларів, щоб допомогти українським фермерам зберегти урожай та забезпечити експорт найважливіших сільськогосподарських товарів на міжнародні ринки.
Метою цього проекту є відновлення потужностей для зберігання зерна та функціональності ланцюжків постачання – від збирання врожаю до експорту. А також збереження виробничого потенціалу українських фермерів для забезпечення безперервності виробництва у майбутньому», — повідомила директор департаменту Алла Стоянова.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *