На Старовижівщині підприємство видобуває сапропель та вирощує органічну продукцію

Голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак та його радник Іван Тусь, а також перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Книш відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньсапрофос». Підприємство знаходиться між селами Синове і Шкроби. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на business.rayon.

Посадовці поспілкувались із керівником виробництва Юрієм Шуляком, дізнались про плани та проблеми, побачили об’єктивний стан справ, територію заводу. 

ТОВ «Волиньсапрофос» займається видобуванням та переробкою сапропелю — мінеральних мулів, що використовуються як поживна речовина для росту рослин, зокрема, у вирощуванні сільськогосподарських культур, а також у садівництві, ландшафтному дизайні, квітникарстві. Адже це органічне добриво підвищує імунітет рослин, який з роками руйнувався хімічними речовинами та іншими забруднювачами. 

Працюючи за стандартами ISO, завод контролює якість вироблених продуктів на всіх етапах виробництва — від видобутку сировини з озера до упаковки у тару.

Юрій Шуляк розповів, що, крім своєї основної діяльності, підприємство займається органічним рослинництвом, зокрема, вирощуванням органічної малини. Органічна продукція — продукція сільського господарства, виготовлена без використання пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок. 

Також підприємство отримало сертифікат від національного сертифікаційного органу «Органік Стандарт». Відповідно до затверджених правил на полях підприємства не використовують хімічних мінеральних добрив.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *