Главная / АГРОНОВИНИ / Напередодні жнив компанія «Контінентал Фармерз Груп» закупила 26 нових комбайнів CLAAS LEXION 770

Напередодні жнив компанія «Контінентал Фармерз Груп» закупила 26 нових комбайнів CLAAS LEXION 770

Напередодні жнив компанія «Контінентал Фармерз Груп» закупила 26 нових комбайнів CLAAS LEXION 770 на напівгусеничному ходу TERRA TRAC. Сума угоди сягнула 12,2 млн доларів. Придбані комбайни мають багато переваг. Насамперед — вони високоякісні та надзвичайно продуктивні. Важливо й те, що, як зазначалося, машини обладнані гусеницями. За словами генерального директора компанії Георга фон Нолкена, це один із ключових критеріїв, бо вони планують використовувати землі довгостроково. А отже, щоб утримувати їх у хорошому стані, не трамбувати, не ущільнювати ґрунт, для компанії важливо мати якісну техніку з щадним впливом на землю. Про це пише propozitsiya.com.

Те, що комбайн CLAAS LEXION 770 — повністю автоматизований і вирізняється небувалою продуктивністю, підтвердив і представник компанії CLAAS Сергій Бутов. А керівник відділу продажів ТОВ «КЛААС Україна» Вадим Постригань зазначив, що кожен комбайн оснащений сучасними інтелектуальними та інженерними рішеннями з автоматизації налаштувань, передовою системою очищення зерна, телеметрією з дистанційною сервісною підтримкою та найсучаснішою системою CEMOS AUTO THRESHING. Вона дає змогу оптимально налаштувати молотарку з урахуванням ключових параметрів: якість зерна, якість обмолоту, чистота зерна і якість соломи.

Унікальність машин, як зазначили представники CLAAS та його офіційного дилера в Україні — ТОВ «Компанії “ЛАН”», — і в жатках нової конструкції CONVIO FLEX. «Контінентал Фармерз Груп» — перша в Україні компанія, яка вже їх використовує на практиці. Унікальність цієї моделі комбайнів підтверджує і заступник операційного директора східного дивізіону компанії «Контінентал Фармерз Груп» Віктор Мельник. Він зауважив, що операції, котрі виконує комбайнер, за складністю і віртуозністю можна порівняти з грою на піаніно. Так от, ця складність практично нівелюється технічними можливостями придбаного комбайна. Майже всі функції машина виконує самостійно. «Важливий фактор, що вплинув на придбання саме цих комбайнів, — крок до точного землеробства. Система TELEMATICS дає змогу віддалено, за допомогою сучасного мобільного телефону, в режимі реального часу спостерігати, з якою продуктивністю й основними параметрами комбайн працює у полі. І все це — не виходячи з офісу, — заявив Віктор Мельник. — Причому продуктивніші параметри в такий спосіб можна налаштувати й на інших машинах».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Комітет ВР підтримав законопроєкт про планування використання земель

Комітет Верховної Ради з аграрних та земельних питань підтримав законопроєкт про планування використання земель (№2280), ...

David Montgomery Womens Jersey