Напередодні жнив компанія «Контінентал Фармерз Груп» закупила 26 нових комбайнів CLAAS LEXION 770 на напівгусеничному ходу TERRA TRAC. Сума угоди сягнула 12,2 млн доларів. Придбані комбайни мають багато переваг. Насамперед — вони високоякісні та надзвичайно продуктивні. Важливо й те, що, як зазначалося, машини обладнані гусеницями. За словами генерального директора компанії Георга фон Нолкена, це один із ключових критеріїв, бо вони планують використовувати землі довгостроково. А отже, щоб утримувати їх у хорошому стані, не трамбувати, не ущільнювати ґрунт, для компанії важливо мати якісну техніку з щадним впливом на землю. Про це пише propozitsiya.com.
Те, що комбайн CLAAS LEXION 770 — повністю автоматизований і вирізняється небувалою продуктивністю, підтвердив і представник компанії CLAAS Сергій Бутов. А керівник відділу продажів ТОВ «КЛААС Україна» Вадим Постригань зазначив, що кожен комбайн оснащений сучасними інтелектуальними та інженерними рішеннями з автоматизації налаштувань, передовою системою очищення зерна, телеметрією з дистанційною сервісною підтримкою та найсучаснішою системою CEMOS AUTO THRESHING. Вона дає змогу оптимально налаштувати молотарку з урахуванням ключових параметрів: якість зерна, якість обмолоту, чистота зерна і якість соломи.
Унікальність машин, як зазначили представники CLAAS та його офіційного дилера в Україні — ТОВ «Компанії “ЛАН”», — і в жатках нової конструкції CONVIO FLEX. «Контінентал Фармерз Груп» — перша в Україні компанія, яка вже їх використовує на практиці. Унікальність цієї моделі комбайнів підтверджує і заступник операційного директора східного дивізіону компанії «Контінентал Фармерз Груп» Віктор Мельник. Він зауважив, що операції, котрі виконує комбайнер, за складністю і віртуозністю можна порівняти з грою на піаніно. Так от, ця складність практично нівелюється технічними можливостями придбаного комбайна. Майже всі функції машина виконує самостійно. «Важливий фактор, що вплинув на придбання саме цих комбайнів, — крок до точного землеробства. Система TELEMATICS дає змогу віддалено, за допомогою сучасного мобільного телефону, в режимі реального часу спостерігати, з якою продуктивністю й основними параметрами комбайн працює у полі. І все це — не виходячи з офісу, — заявив Віктор Мельник. — Причому продуктивніші параметри в такий спосіб можна налаштувати й на інших машинах».
Джерело: propozitsiya.com