Главная / АГРОНОВИНИ / Небажані посилки з Китаю із невідомим насінням

Небажані посилки з Китаю із невідомим насінням

У Міністерстві сільського господарства США ідентифікували 14 видів насіння, яке містилося у посилках з Китаю, що приходили без замовлення. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Українська правда: Життя».

Це лише частина зразків, які вдалося зібрати. «Ми визначили 14 різних видів насіння, зокрема гірчицю, капусту, деякі трави, як м’ята, шавлія, розмарин, лаванда, а також інші насіння — гібіскус і троянди», — розповідає Осама Ель-Лісі, заступник адміністратора Служби інспекції здоров’я тварин і рослин Міністерства сільського господарства США.

Раніше жителі близько 30 штатів Сполучених штатів Америки повідомили про те, що отримали неочікувані посилки з Китаю з насінням невідомих рослин. 

У Міністерстві сільського господарства США закликали не садити насіння невідомого походження та не відкривати упаковок. У відомстві також попередили, що висадження цих рослин може спричинити екологічну катастрофу, оскільки вони можуть виявитися інвазивним видом. Крім того науковці не відкидали варіанту, що насіння може містити патогени або комах, які можуть завдати шкоди іншим насадженням.

Подібні надходження отримали також у Канаді, Новій Зеландії  та Європі. На етикетках посилок зазначалось, що це прикраси або іграшки. 

Представник китайського Міністерства закордонних справ заявив, що наліпки з адресами з Китаю були підроблені і попросив передати їх для розслідування.

Найбільш ймовірною версією таких відправлень у США називають шахрайство – коли продавець надсилає посилки людям, які їх не замовляли, і штучно збільшує рейтинг товару.  

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

В Україні прогнозують дефіцит питної води

Інститут водних проблем і меліорації прогнозує, що вже до 2050 року Україні доведеться імпортувати питну ...

David Montgomery Womens Jersey