Неспинний: 50 років самохідним кормозбиральним комбайнам JAGUAR від CLAAS

Випустивши в 1973 році модель JAGUAR 60 SF, компанія CLAAS заклала основу для безпрецедентної історії успіху в сегменті самохідних кормозбиральних комбайнів. Сьогодні JAGUAR залишається вибором номер 1 для фермерів і підрядників по всьому світу завдяки своїй видатній технологічності, економічності і надзвичайно низькій собівартості.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз CLAAS.

«Протягом 50 років JAGUAR уособлює інновації, ефективність, продуктивність і надійність, і, безсумнівно, не має собі рівних в сегменті кормозбиральних комбайнів за ці п’ять десятиліть», – говорить Домінік Гроте, старший віце-президент з питань самохідних комбайнів.

Лідер за низькою собівартістю та управлінням життєвим циклом продукції

Технологічний прогрес і оптимальна ефективність – не єдині фактори, які дозволили JAGUAR утримувати свої лідируючі позиції донині. Високоякісні компоненти з низькими експлуатаційними витратами, першокласний сервіс, що надається дистриб’юторами CLAAS, а також швидка доступність запасних частин також відіграють важливу роль. Ось чому жоден інший кормозбиральний комбайн не працює так довго, як JAGUAR. І саме тому вживаний JAGUAR ніколи довго не чекає на нового власника.

Початок роботи – за допомогою технології комбайнового збирання

Починаючи з 1970-х років, збільшення обсягів вирощування кукурудзи та тенденція до використання самохідних машин призвели до поступового переходу від причіпних до самохідних кормозбиральних комбайнів. Компанія CLAAS увійшла в цей дуже перспективний сегмент ринку в 1973 році з моделлю JAGUAR 60 SF.
З часом стало зрозуміло, що підрядники, зокрема, хотіли ще більш потужну машину. Відповідь прийшла в 1975 році у вигляді JAGUAR 80 SF. Нова машина мала потужність 213 к.с., три- та чотирирядні кукурудзяні жатки, вивантажувальний шнек та нову автоматичну систему рульового керування від CLAAS. 

Законодавець моди стає лідером світового ринку

Через десять років після випуску JAGUAR 60 SF у 1983 році відбувся гігантський технологічний стрибок у вигляді нової серії моделей JAGUAR 600, яка встановила нові стандарти продуктивності та якості подрібнення, а також дизайну.

Поява абсолютно нової серії JAGUAR 800 в 1994 році стала сенсаційною подією, яка вивела CLAAS на новий рівень продуктивності і підкреслила його претензії на технологічне лідерство. JAGUAR 880 з його двигуном на 481 к.с. був найпотужнішим кормозбиральним комбайном у світі на той час.

У 2001 році JAGUAR 900 став першою моделлю, яка подолала «звуковий бар’єр» у 600 к.с. Крім того, з 2003 року JAGUAR SPEEDSTAR не тільки збільшив максимальну потужність до 623 к.с., але й став першим кормозбиральним комбайном, який отримав дозвіл на рух по дорогах зі швидкістю 40 км/год.

Ефективність завдяки інтелекту

2008 рік приніс наступний якісний стрибок: нова серія JAGUAR 900, яка ще більше розширила межі продуктивності і навіть оснастила модель 980 системою з двома двигунами, здатною розвивати до 830 к.с. З 2012 року наявність опціонально доступного інфрачервоного датчика дозволила безперервно вимірювати вміст сухої речовини та інших складових на додаток до точного документування врожайності для конкретної ділянки.

Спеціальна модель на виставці Agritechnica 

На виставці Agritechnica 2023 компанія CLAAS відзначить 50-річчя JAGUAR випуском спеціальної моделі з ювілейним гравіюванням, а також «пакетом оператора». Центральним моментом святкування стане презентація на стенді CLAAS на виставці Agritechnica (павільйон 13) спеціальної версії JAGUAR 990 TERRA TRAC з ексклюзивною ювілейною палітрою кольорів. Ця машина буде демонструватися під час жнив 2024 року, а також на ювілейних заходах JAGUAR, які організовуватимуть обрані дистриб’ютори.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *