Незважаючи на мороз, град та посуху Франція відновлює виробництва вина

Очікується, що виробництво вина у Франції відновиться цього року після постраждалого від морозів виробництва у 2021 році, хоча поглиблення посухи може стримати обсяги, повідомило міністерство сільського господарства країни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

Очікується, що виробництво вина зросте на 13-21% до 42,6-45,6 млн гектолітрів, прогнозує міністерство у своєму першому прогнозі на 2022 рік (гектолітр еквівалентний 100 літрам, або 133 стандартним пляшкам вина).

Прогнозований діапазон навіть на 7% перевищує середній показник за п’ять років.

У більшості районів погода була більш сприятливою, ніж минулого року, для цвітіння винограду, за винятком південно-західних районів, які постраждали від морозів і граду, повідомили в міністерстві.

«У цих умовах виробництво має тенденцію до зростання порівняно з минулим роком у всіх виноробних регіонах, за винятком Шаранти», — йдеться у звіті. Однак ґрунтова посуха в поєднанні з спекою може обмежити це збільшення, якщо вони триватимуть до збору врожаю».

Суха тепла погода цього року зменшила тиск хвороб на виноградні лози, а також призвела до раннього початку збору врожаю.

Тим не менш, посуха вплинула на виноград у таких регіонах, як Ельзас на сході та Лангедок-Руссійон на крайньому південному заході, а в Бургундії почала стримувати потенціал урожаю.

Виробництво в Бордо впало нижче середнього п’ятирічного рівня після того, як мороз і град у тій чи іншій мірі пошкодили близько 10 000 гектарів.

Регіон Шампань плануває зібрати хороший урожай, врожайність якого перевищила середній показник за п’ять років, чому сприяли опади в червні та обмежена кількість хвороб виноградної лози.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *